Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen buntetest/megrovast...

Milyen buntetest/megrovast kap az az ember aki egy fiatal korut nem ad at a rendoroknek?

Figyelt kérdés

Pontosabbab irva azt szeretnem megtudni hogyha peldaul a 17 eves baratnom eljon otthonrol es ezutan nyilvan rendort kuldenek erte(mar volt ra pelda) a rendor szepen kijon hozzank is de en szuleim annyit mondonak hogy nincs itt. Ha azonban utana megis kiderul hogy itt volt,en ugy tudom hogy a szuleim ezert kaphatnak valami buntetest/megrovast.

Tudja valaki hogy ilyenkor mitortenik?

Kerem csak a kerdesre valaszoljanak.



2017. szept. 17. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem számíthattok valami büntetésre (szerintem pénzbírság), de fontos hogy miért szökik el a lány hozzátok, ha rosszul bánnak vele otthon, inkább menjetek el a rendőrségre vagy a gyámügyibe és tegyen bejelentést. Ha meg nincs mit bejelenteni, akkor miért nem megy haza?
2017. szept. 17. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mar gyamugyon voltak tobbszor en szerintem az semmit sem er sajnos..
2017. szept. 17. 07:40
 3/3 anonim ***** válasza:
A hatóságok megtévesztése 2 év börtönnel sújtandó bűncselekmény. Aki azt mondta a rendőröknek, hogy nincs itt, akkor az 2 év börtönt is kaphat. A másik (ha volt) bűnrészességben 1 év felfüggesztett börtönt kap. Téged meg elvesznek és nevelőintézetbe dugnak. Mennyivel jobb, ugye?
2017. szept. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!