Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nagyon ciki péntek este...

Nagyon ciki péntek este otthon lenni és Duolingozni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 4. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2019. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Engem 3 helyre is hívtak ma de sokkal szívesebben vagyok itthon egyedül, pedig csak hülyeségeket nézek a neten. Túl sok volt a héten az emberekből. Legalább te értelmes dologgal foglalod el magad ;)
2019. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem ciki, sokkal egészségesebb mint halálra innod, drogoznod magad és a hajnalig tartó bulival kimerítened a szervezeted és még hasznosabb is, mert okosodsz.
2019. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

de jó, hogy eszembe juttattad, enélkül elvesztettem volna streakemet :D

Egyébként nem. Abszolút nem.

2019. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten hasznos. Milyen nyelv?
2019. okt. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Angol egyelőre, de később a nemet is tervben van, esetleg a latin (utóbbi hobbi, előbbinek biztos több haszna lenne)
2019. okt. 4. 22:28
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem... Egyáltalán nem ciki. 3 évig jártam bulizni de rá jöttem egy éve kb hogy sokkal jobb érzés itthon lenni emberektől elzárva. Zenét hallgatni, gitározni, kutyámmal foglalkozni, netezni, este egy jó filmet megnézni. Inkább ez minthogy megint hajnali 3-ig hallgassam a fülsüketítő zenét, le igyam magam a sárgaföldig aztán hulla részegen haza vergődni majd bele dögleni a másnaposságba.
2019. okt. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!