Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hol ismerkednétek?

Ti hol ismerkednétek?

Figyelt kérdés

Neten próbálkoztam több-kevesebb sikerrel, de nem igazán jött be. Lehet adok neki még egy esélyt, de nem valószínű, viszont élőben meg fogalmam sincs, hogy hol lenne érdemes.

Elsősorban Borsod és, főként Miskolc környéke jönne szóba!

Ti hol ismerkednétek és, inkább hét közben, vagy hétvégén?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2019. okt. 8. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
Én neten ismertem meg a párom és az összes barátom, szóval valamit nagyon rosszul csinálsz.
2019. okt. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Hát,nehéz dolog.Tulajdonképpen emberfüggő.Elvileg bárhol,bármikor lehet,ha olyan a személyiséged,de ha visszahúzódóbb típus vagy,akkor nem lesz könnyű sehol sem.

Minden esetre próbálkozz ismerősökön/barátokon keresztül ismerkedni első körben,persze,ha van tàrsaságod.

2019. okt. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
67%
Én csak 1 embert akartam volna megismerni,de egyre biztosabb vagyok benne hogy öngyilkos lett. Ugyanis depresszióval küzdött.
2019. okt. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
84%
nekem eddig a munkahely volt a nyerő diáklányként
2019. okt. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Neten ismerkedek én is. :) szintén Borsod,Miskolc környékén lakom. 22/F
2019. okt. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Itt sikerült idáig.
2019. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ezt nem kell eltervezni. Ahol rámjön, hogy megtetszik valaki. Szal pl ahol meglátok valakit, aki annyira nagyon vonz, hogy érdemesnek látom megszólítani, és szívesen ismerkednék vele. Szal hogy sztem nem kell előre eltervezni.
2019. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
54%
Valami laza helyen ahol nem kényszeres a kommunikacio
2019. okt. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Kollégák stb? Omegle, chatroulette? Tudom, hogy van pár recskázó gyökér, de pl. az egyik haverommal ott ismerkedtem meg és már évek óta dumálunk.
2019. okt. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%

Yeey vegre egy Borsodi ezen az oldalon 😍 Miskolc mellett lakom

Kérdésedre a valasz pedig az, hogy szinte bárhol lehet ismerkedni. En a szórakozóhelyeket annyira nem ajánlanám mert nagyon furcsa egyenek vannak ott, de lehet valakinek bevallik 😃

2019. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!