Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti hol ismerkednétek?

Ti hol ismerkednétek?

Figyelt kérdés
Nincs hobbim, és nem is sportolok, de szeretnék barátokat szerezni. Nem facebookos majmokat... :/

2014. okt. 25. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

1.Internet (nem ajánlom)

2.találj ki valami hobbit, amiről tudnál beszélni másokkal.

3.ugyanaz mint a kettes pont csak sporttal.

4.légy furcsa, a furcsa emberek vonzzák egymást, tapasztalatból mondom :)

2014. okt. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
"Nem facebookos majmokat" Jobb ha nem ismerkedsz. Nem valo az neked!
2014. okt. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Akkor kezdj el sportolni, és keress hobby-t is.. Sokat segítene!
2014. okt. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Adj fel hirdetést, hogy eladod valamidet!:)

Régen volt ez a kabaréjelenet a Biedermeier zongorával.

2014. okt. 25. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Munkahely, suli, sportolni is érdemes elkezdeni. Valami hobbid meg csak van.


Nekem van haverom, akit itt ismertem meg, napi szinten beszélünk meg multis játékokat tolunk mikor úgy akad. Neki csomó haverja van CS-ből meg ilyenekből.


De melóhelyen is, 1-2 havert lehet szedni. Mi régi lakótársammal mentünk el meccset nézni, aztán hívtunk a következőre még 1-2 embert, mostanira meg megint jön +1 fő. Lényeg hogy találjatok olyat, ami összehozza az embereket.


De akár neten is, érdeklődési körödön belül lehet ismerkedni, beszélni, én pl google+on vagyok pár általam érdekesnek talált körben és ott is lehet társalogni, plusz még a tudásod is nőhet.


Első körben kérdés milyen idős vagy, hol élsz, de munkahelyi, sulis ismerősök, régi haverok jó kiindulópont lehet.

2014. okt. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz neten játszani, akkor kezdj el olyanokkal játszani,pl ahol eleve csoportok vannak és ha együtt játszol a közösséggel, akkor jó kapcsolatot is ápolhatsz velük.

Barátom olyanokkal játszik, mint world of tanks, swtor.., és pl a tankos játékból jó pár személlyel megismerkedett, akikkel tartja a kapcsolatot neten, és TS-en (Team Speak) is.


Suliban/munkahelyen is lehetnek olyan személyek, akikkel jóban lehetsz, haverkodj velük. :) Menjetek ide-oda.

2014. okt. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!