Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi lett a régi 2014-2017-ig...

Mi lett a régi 2014-2017-ig tartó Facebook Celebekkel?

Figyelt kérdés

Biztosan hülyének fog nézni most pár ember, de régebben valljuk be hogy ezek a régi Facebook celebek nagy számolnvoltak az embereknek annó.. abban az időben. Annyira más generàció van újak jöttek már a Tiktokon takacs milan helyett 2019 be Hamza alex lett stb. Nekem a régi Facebookos celebek jobban tetszettek mint a mostaniak mint pl a Tiktokosok.. Negatív kommenteket nem kérek hogy mièrt velük vagyok elfoglalva meg az ilyenekkel stb. Olyanokét várom akik ismerték régen ezeket az embereket hiszen egyidőben ők voltak a legismertebbek a Facebookon:-)

Takács Milán Gaga star, Riffer Dzseni, Varga Ricsi, Huttka Testvérek (Jonny és mario stella) , Fényes Kriszti, Pintér Natália, Hranek testvérek (Izabell és a Dávid), Dósa Fanny , Varga Krisztofer , Szalay richárd.. Berkes marcsit màr nemírom ide mert őt szoktam látni Tiktokon .. Ő nem adja fel sohA xDDDD



2019. okt. 9. 12:31
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Egy-kettő akad azért még most is FB-on,akiket lehet követni,mármint ebből a kategóriából,de egyébként szerintem is érdektelenek lettek a régiek,vagy eltűntek,vagy nem tudtak megújulni
2019. okt. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Paatrikvagyok_czibak24 válasza:

# :- Pintér Natália : Instagramon dob egy pár képet de már teljesen lejárt lemez, nem hallani róla semmit sem. A követője megvan es a lajk szamai még mindig (instagramon). Egy pasirol hallottam max azóta se többet se kevesebbet.

Riffer Dzseni : nos, éli az életét boldog, virul, de már nem szerepel annyit mint régen, de nyilván ha kiposztol magáról egy képet a Facebookon, ami nem mindennapos , ugyanúgy megvannak a 600-700 lájkjai.


Birkás Jenni : Ő is egy ismert lány aki 14-15 éves korában robbantotta szét a Facebookot a bomba képeivel, mára 22 éves felnött nő!

Róla hallani mai napig fűt-fát, pasizás szempontjából is, egyébként normális csajnak tűnik és okosnak. Beleértve a külsejébe már kicsinek is mindig látszott rajta hogy modell alkat, mivel mára modellé vált. Mára a Facebookja már nem úgy fut mint annó, de az instagramja elég menőre megnőttek a lájk és követő számai.

Berkes Marcsi: Tiktokon próbál most aratni, őt inkább hagyjuk is , van Néhány vidije ami vicces de tök irritáló a csaj.!!

Fényes Kriszti: Mára már terhes nő lett belőle és férje van Varga Bandika, Kriszti az akinek teljesen lefőtt a kávé!*.*:-D:-D De persze a nevét még mindenki tudja és felismeri! Fejre és alakra még mindig bombázó tud lenni ha oda teszi a formáját! ;)

Huttka Márió , Huttka Johnny : a két Huttka testvér teljesen eltűnt a Facebook közösségi oldaláról, Persze azért még mindig megvan nekik, de egyáltalán nem használják! Inkább az instagramot tolják mind ketten és a húgukkal Stellával :-) JohnyNak kislánya lett és hatalmas tiktokos szerepet aratnak együtt!'

Hranek Izabell, és Hranek Dévid : a rosszfiú es a sminkes lány!!:D nos régen ők is nagyob számak voltak az embereknek tolták 1000el a facebookot, mára az instagramon aratnak szerepet, de mar persze ők sem a régiek.

Varga Krisztofer : ő is elég ismert gyerek volt szintén 14 évesen lett Facebook celeb először dilizett mindig a Live videokban aztán Évről évre komolyabbá vált , csajozós joképű gyerek volt már 14 évesen is, mára ő is modell férfi lett a nevét napjainkig felismerik.. Igazán ritka aki 14 évesen ilyen szintee jut mint ő és akiket leírtam!!*.* Persze nyilván már neki sincsenek 700-800 lajkai a fb-on ami igazából most érdemelne annyit , a férfiasabb énjével..de hát ez van

Szalay Richárd : Elégge lefőtt az ő neve is, az újak már nem nagyon ismerik maximum, tvből mivel szerepelt egy játékos műsorban amit most is ismételnek. K-va nagy szám volt régen ő is!! :)


Es ennyi, lehet kihagytam valakit és sorry a megjegyzések miatt !!xD

2020. júl. 7. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!