Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy rút, depressziós, hím...

Egy rút, depressziós, hím szerű nőstény (én) hol vagy hogy szerezzen Bp-n ivócimbiket?

Figyelt kérdés

Unok már otthon egyedül inni mint egy ökör, még ha az is vagyok.

Tisztáznám: nem akarok barátkozni vagy bárkivel hazamenni és magamnak fizetnék mindent. Csak beszélgető tarsak kellenének akikkel utána többet nem (feltétlen) találkozunk. De sajnos túl zárkózott és undok képű rusnya nőféle vagyok úgyhogy az nem működik, hogy odamegyek valaki(k)hez. Próbáltam, elég hamar én leszek a bekussolt és le se szrt kolonc, vagy a pultnál egyedül iszogatnó szánalom halmaz.

Tényleg semmi esélyem, hogy egyszer az életben én is átlagember lehessek?



#társaság #beszélgetés #görbe este #ivócimbora
2019. okt. 19. 18:22
1 2
 1/15 anonim válasza:
70%
Ilyen mentalitással nincs sok esélyed. Változz meg.
2019. okt. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Beszélgetni kettesben én is nagyon szeretek, de mértékkel történő alkoholfogyasztás mellett, vagy alkoholfogyasztás nélkül.
2019. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem Bp. Lennél mennék veled.

Hasonló kategória.


Úgyhogy egyedül iszok itthon.

2019. okt. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Olyan ember kedvéért aki 3 sorból megítél mást, nem változom meg.

Kiváló haver és ivó pajti vagyok, imádok viccelődni és jókat nevetni, játszani és táncolni. De ugyanúgy szeretem a komoly vagy akár heves eszmecseréket is, minden témához hozzá tudok szólni valamit és rengeteg dolog érdekel. Tudok kérdezni és hallgatni is valódi érdeklődéssel. Mi kell még, hogy szórakoztató és/vagy kellemes társaság legyek?

Közelebbi kapcsolatra vagyok alkalmatlan de ezt nem reklámozom addig, míg nem muszáj. Pl mikor fel akarnak szedni és nem értik meg a nemet.


Utcsó: de kár.


Az üzenetre meg: idegen ember a netről? Rögtön tali? Hát... Ahhoz mondjuk úgy túl maradi és parás vagyok. Ha látom élőben az ember arcát meg mondjuk nem is egyedül van hanem mondjuk egy értelmes, normális társaság akkor azért már más a helyzet. Oda nem olyan kockázatos csapódni egy pár órára.

2019. okt. 19. 18:48
 5/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idősekre gondolsz ismerkedés szempontjából?
2019. okt. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
De ha rút vagy, akkor mért akarnak felszedni? Nem csak beképzeled magadnak?
2019. okt. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kor olyan 25 felett, bármeddig. Alatta se zárok ki feltétlen mindenkit, mert beszéltem én már jót 19 évessel is. De 70 körüli bácsival is.

Lehet, hogy nem mindenki talál rondának de én biztos nem ütöm meg a saját ízlésem minimumát. Meg rá is játszom arra hogy ne legyek vonzó, szándékosan. Kínos helyzetek elkerülése végett.

2019. okt. 19. 18:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Önsorsrontó mechanizmusok és sok probléma miatt pszichológus jó lenne számodra, sajnálatos, hogy ilyennek látod magad, rossz olvasni. Fájdalmas.
2019. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Nyíltan is merem vállalni ezért kár privit írni: nem, nem vonz a szex.


Ha meg rossz olvasni, nem tartok senki fejéhez pisztolyt. Élőben nem is szoktam magamról beszélni hogy ne tudják milyen elbasztt szr vagyok, mert tudom hogy az emberek megvetik a depis nyomikat. Ez viszont egy anonim fórum, itt azt mondok amit akarok és következmény nélkül. Jól ki van ez találva. :)

Ami meg a pszicho orvosokat illeti, köszi van elég rossz tapasztalatom róluk. Kihagynám. Gyógyszerre amúgy se szabad inni, én meg szeretem a jó és minőségi italokat. Legalább az maradjon meg nekem. :D

2019. okt. 19. 20:02
 10/15 anonim ***** válasza:

Egyetlen privátot sem írtam, azokat más írta. A pszichológus nem orvos és nem ír gyógyszert, nem is írhat.

Te tudod, mindenki saját életének kovácsa, én csak gondoltam: életed végén ne úgy tekints vissza: "bárcsak mertem volna másképp élni" "bárcsak tudtam volna magamat szeretni". Ha magadat nem szereted, olyanokat fogsz bevonzani, akik méginkább ezt mutatják, tükrözik vissza stb.

2019. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!