Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egy rút, depressziós, hím...

Egy rút, depressziós, hím szerű nőstény (én) hol vagy hogy szerezzen Bp-n ivócimbiket?

Figyelt kérdés

Unok már otthon egyedül inni mint egy ökör, még ha az is vagyok.

Tisztáznám: nem akarok barátkozni vagy bárkivel hazamenni és magamnak fizetnék mindent. Csak beszélgető tarsak kellenének akikkel utána többet nem (feltétlen) találkozunk. De sajnos túl zárkózott és undok képű rusnya nőféle vagyok úgyhogy az nem működik, hogy odamegyek valaki(k)hez. Próbáltam, elég hamar én leszek a bekussolt és le se szrt kolonc, vagy a pultnál egyedül iszogatnó szánalom halmaz.

Tényleg semmi esélyem, hogy egyszer az életben én is átlagember lehessek?



#társaság #beszélgetés #görbe este #ivócimbora
2019. okt. 19. 18:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem te írtad a privit, csak arra is reagáltam.


A kérdés nem arról szólt, hogy mentsen meg valaki. Hanem csak nem akarok egyedül piálni meg kocsmázni. Vagy már az is csak a mentálisan tökéletesen kiegyensúlyozott emberek kiváltsága?

2019. okt. 19. 20:25
 12/15 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy eltértem a tárgytól.

Kívánok minden jót.

2019. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Semmi gond! Én is neked.
2019. okt. 19. 21:17
 14/15 anonim ***** válasza:

"idegen ember a netről? Rögtön tali? Hát... Ahhoz mondjuk úgy túl maradi és parás vagyok."


Most akkor nem ivócimbit keresel?

Ha igen, akkor én is azt tudom mondani, hogy holnap X kocsma. De ha ez túl para, barátkozni meg nem akarsz, akkor hogy?

2019. okt. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elmentél tegnap?
2019. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!