Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 15-16 éves lányok hogyan...

15-16 éves lányok hogyan jutnak be 18+-os szórakozóhelyekre?

Figyelt kérdés
Pl ötkertben, ami 18+, rázzák a seggüget a 15 évesek. Nyilván mindenkinek az az első válasza, hogy lesz**nak valakit érte, de az nekem elégge valószínűtlennek tűnik, mikor és hol? A másik, hogy kamuszemélyivel mennek be, akkor meg a személyzetet kellene kirugni, ha ennyire bénák, hogy észre se veszik. Vagy dolgozik ott ismerős és úgy mennek be? Engem mondjuk nem zavar mert már elmúltam 18 csak pl engem biztos nem engedtek volna be ennyi idősen.
2019. okt. 23. 11:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Ohh hát. 12 éveseket is beengednek.


Fogalmam sincs miért! Egyáltalán, hogyan kerülnek oda?


Kamuszemélyit nem olyan könnyű csináltatni.


Egyszerűen leszarják a biztonságiak. Nem az ők felelősségük, ha valami történik velük.

A szórakozó helynek, pedig pénz! Megveszik az innit, ennit(ha lehet ott..még soha nem voltam) belépő ára. A pénzről szól

2019. okt. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondolom az is benne lehet, hogy mivel ezek jól kirakják mindenüket, úgy vannak vele, hogy minél több csaj van bent annál jobb. 15 éves fiukat nem hinném, hogy beengednek. Egyébként az is gyanús, hogy sosem árulják el ezek az instaribik, hogy hogy jutnak be.... Az egyik pl azt írta az egyik ilyen kérdésre, hogy "okosan". Na ezek után simán kinézem belőlük, hogy természetben fizetnek.
2019. nov. 7. 20:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy a 18 alatti fiúk is. Elkérik a személyit egy 18+os ismerőstől. Osztálytársaimmam így csináljuk és az ismerőseink is. És a személyzet 10-ből 9-szer nem veszi észre/letojja stb. Sőt van aki instagramra sztoriba kirakja, hogy van-e valakinek kölcsön 18+os személyie.

Te amúgy mennyire vagy öreg, hogy ezt nem tudtad?

2020. jan. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
A 15 éves fiúk is bemennek! te idióta, nem csak a lányok 😂
2020. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kamuszemélyivel, én is volt, hogy úgy mentem be mielőtt 18 lettem, de minden héten akkor is necces.
2020. jan. 14. 21:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi a necces ebben? Sok tini van az országban.
2020. jan. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a pénzről szól. Nem arról, hogy minél több testrész legyen kint. Ennek semmi értelme nem lenne. Kivéve, ha pedofilok és élvezik a 15 éves lányok testét nézegetni, vagy sztriptíz bárban lennének.


DE. Általában "rendes" szórakozó helyre mennek. Pénz és semmi más.

2020. jan. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

15 éves fiúkat nem engednek be? Te hol élsz? Ugyan úgy vannak 15 éves fiúk mint lányok. Én pl fiú osztályba járok, 9-ben azaz 14-15 évesen az osztályból a srácok mindig ott lógtak és mai napig is mennek majdnem minden hétvégén. Én is elmentem párszor velük még 9-ben is és több 15 éves fiú volt mint lány!

2. Csak fogod magad és besétálsz! Ennyi! Senkit nem érdekel, biztonsági őr sincs, ahol meg van, annyi az egész, hogy egy ismerősödet megkéred, hogy adja kölcsön a személyiét. Az nem hamisítás, csak nem a tiéd :)!

17/L

2020. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8as vagyok. És hozzá teszem, mindig felöltözve mentem. De ha kint lenne mindenem akkor sem lennék szép látvány, mivel tele vagyok pattanásokkal, amiket sokszor el is kaparok, ezért is hordok mindig olyan ruhát, ami teljesen elakar, meg azért, mert vékony sem vagyok! Szóval, ahogy a #7es is mondja, csak a pénzről szól!
2020. jan. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!