Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A 18-30 éves korosztályban...

A 18-30 éves korosztályban szerintetek hány százalék aki rendszeresen jár szórakozóhelyekre?

Figyelt kérdés
Szoktam nézegetni különböző szórakozóhelyek képeit, ahol azt látom szinte mindegyik tele van. Ekkora igény van erre? Ilyen népszerű a fiatalok körében? Én 25 éves vagyok, de egyszer nem voltam, valahogy nem tudom felszabadultan érezni magam, pedig egyszer kipróbálnám. Csak én vagyok ilyen maradi, vagy azért más is van így?
2019. máj. 12. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Néhány alkalommal voltam, de nem az én világom.

Jobban szeretem a barátnőimmel tartott közös programokat.

Nem vagy maradi, sokaknak nem jön be. Látod, nekem és a barátnőimnek se.

18/L

2019. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Fogalmam nincs hány százalék jár szórakozóhelyekre. De igen, rengeteg ember jár, mert nekik ez a kikapcsolódás, szórakozás. Lemennek, berúgnak, beszélgetnek, csajoznak, pasiznak, táncolnak, csocsóznak, stb. Nem mindenkinek való, nem te vagy az egyetlen ember aki nem szereti ezt a fajta szórakozást, de sok embernek segít megfeledkezni pár órára az unalmas hétköznapokról.


Én 18-23 éves korom között jártam sokat kocsmákba, mai napig hiányzik egy kicsit, hogy annyit legyek ott mint régen de már túl sok dolgom van munkával meg családdal, mire hazaérek meg legtöbbször inkább csak arccal belevágódok az ágyba, vagy egy kicsit gépezek és aztán vágódok bele arccal az ágyba.

2019. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sszandika13 ***** válasza:
Én sem jartam soha szórakozóhelyekre. Nem az én világom. Én mindig is jobban szerettem és máig is jobban szeretem azt ha valamelyik barátomnál van valami sütögetés. Sokkal jobb a hangulat. Főleg hogy én nem nagyon szeretek idegenekkel bulizni meg szórakozni. 22/L
2019. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nehéz ezt így megmondani.


"Szoktam nézegetni különböző szórakozóhelyek képeit, ahol azt látom szinte mindegyik tele van."


Persze hogy akkor fogod látni kívülállóként, amikor tele van, üres helyeket senki nem fotózgat.

Viszonylag népszerű amúgy, de szerintem ma már rengeteg olyan fiatal is van(egyre több), aki egyáltalán nem vagy csak nagyon ritkán jár ilyen helyekre- nyilván, ők ilyen szempontból "láthatatlanok", de hidd el rengeteg otthonülő van, egyébként én is ilyen vagyok.

2019. máj. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!