Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek sokan vannak...

Szerintetek sokan vannak rajtam kívül akik nem járnak fesztiválokra, szórakozóhelyekre?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, fesztiválon sosem voltam, szórakozóhelyen kb 10x voltam. Nem az én világom, meg nem is lenne kivel mennem:/


Van itt olyan aki nem szeretet ilyen helyekre járni?


2018. júl. 3. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagyunk bőven. :) Én szeretem az ilyen helyeket, de nincs meg az a társaság, akikkel teljes mértékben felszabadultnak érezném magam.
2018. júl. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztosan van nagyon sok ennyi idős még így ezzel, szóval emiatt ne érezd magad rosszul. Én a fesztiválokat például kifejezetten szeretem, de a hagyományos, szórakozóhelyen bulizunk dolog meg nagyon nem nekem való, de ez is ilyen személyiségfüggő, plusz tényleg nagyon sokat jelent a társaság. Én azért szeretem a fesztiválokat jobban, mert ott napközben is van tök sok érdekes program, ki lehet menni a városba is, ott körülnézni, plusz ilyenkor nem is üvölt egyfolytában a zene és lehet társalogni egymással, ismerkedni, stb. Ha meg az az erősebb érv nálad, hogy nincs kivel, de amúgy mennél, akkor remélem majd találsz magadnak olyan társaságot.. én például az elején tartottam tőle, hogy mi lesz ha egyszer szeretnék menni ilyen helyre, de nem lesz kivel.. aztán rájöttem, ha kicsit nyitott szemmel-füllel járok, azért lehet találni nagyjából bárhol olyanokat, akik szintén szívesen mennének fesztiválra, csak nekik sincs kivel.

De összefoglalva sokan vannak akik nem szeretik az ilyen programokat, és ezzel egyáltalán nincs gond. (Ha meg mégis nyitott vagy rá akkor ne az tántorítson el, hogy jelenleg nincs kivel.)

2018. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs időm ilyen helyekre menni...😒
2018. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, bár a fesztiválokat mèg talán szeretem is, a szórakozóhelyektől viszont irtózom.
2018. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

22 évesen,

Soha nem voltam diszkóban.

Soha nem voltam több napos fesztiválon.

A legkomolyabb rendezvény amin megjelentem az egy falunap volt, az is csak piával volt elviselhető a számomra. A szalagavatómról is olyan hamar leléptem amennyire az csak lehetséges volt.

Moziban is szerintem jó ha voltam ötször.

Bevallom a mozival nincs bajom szimplán csak sajnálom kiadni a jegy árát azért hogy egyedül nézzem.

A többi helyet kifejezetten utálom (mondjuk ez erős kijelentés ha soha nem voltam inkább azt mondom hogy valszeg utálnám).

2018. júl. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fesztivál fa.sza, mert az nyitott, és hiába vannak sokan, nem érzem magam bezárva. A szórakozóhelyeket én sem kedvelem, mert sokan vannak kis helyen és borzasztó hangos, nincs egy nyugodt sarok. Akkor már inkább üljünk be valahova beszélgetni.
2018. júl. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Fesztivál kb akkor jó, ha megfelelő emberekkel mész. A 'bulihelyek' ugyanúgy értelmetlenek. Otthon beszélgetni ismertekkel sokkal jobb. Lehet ott is mindent, amit bulihelyen.
2018. júl. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!