Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Legőrültebb házibuli/disco...

Legőrültebb házibuli/disco élmények?!

Figyelt kérdés

Legőrültebb vagy leggázabb házibuli élmények.

Legyen az berúgás esés kelé stb

Ha lehet kort és nemet írjatok.



2019. okt. 23. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Mentösök rendörök tudnànak meselni :)
2019. okt. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
# 1 Vagy a pultosok/mixerek esetleg kidobók :D
2019. okt. 23. 18:45
 3/3 anonim ***** válasza:
89%

Valaha 16 éves koromban (1989), eléggé dekoratív megjelenésű lány voltam. Szóval igazán furcsán nézhetett ki rajtam az a hagyományos, gyermekkoromból megmaradt, elnyűhetetlen flanellpizsama, amiben a decemberi minusz húsz fokban diszkóba mentem. Nem akartam visszautasítani egy váratlan meghívást, hiába volt már éjfél, barátnöm kedvéért mentem, de készülődni nem volt már idő. Azért futtában még felkaptam a pizsamára egy farmerdzsekit na meg csizmát húztam. De életem legjobb, legromantikusabn estéje lett. Akkor jöttem össze a sráccal, akit már régebben kiszemeltem. Most is elfog a röhögés, ha magam elé képzelem, hogy nézhettem ki, na meg magát az egész estét. Futás az utolsó busz után, térdig érő hóban, pizsamában, de vörös rúzs azért volt rajtam, fő az elegancia...

Lányok döbbent, gúnyos, leírhatatlan tekintete a bejáratnál, mikor meglátnak...

Végiglassúzni a legmenőbb sráccal az összes lassú számot, pizsamában...


45/n

2019. dec. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!