Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Buli alkohol nélkül?

Buli alkohol nélkül?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki szeret bulikba járni(disco, házibuli), de nem szokott alkoholt inni? Én nem ihatok egészségügyi ok miatt, és nagyon rossz így. Alapból egy csöndesebb, lassan nyíló ember vagyok, amin régen segített az alkohol, csomót beszélgettem, de most nagyrészt csöndbe vagyok és nem tudok feloldódni. Főleg úgy, hogy majdnem mindenki iszik a bulikban, csak én nem.

2018. jún. 23. 23:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt egy srác anno gimiben, aki nem ihatott, ő pl ki is maradt az ilyenekből, mint a szalagavató utáni buli pl.
2018. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Én sem iszok egyáltalán bulikban, bár én a vezetés miatt. Meg kell tanulni jól érezni magad. Hidd el menni fog, nem nagy dolog.
2018. jún. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Általában van valami ivós játék, sörpong, piramisozás stb, azokból is mindig kimaradok, meg izélnak, hogy hogyhogy nem iszok én. Valami tipp, hogyan engedjem el magam jobban, legyek kezdeményezőbb ismeretlenekkel?
2018. jún. 23. 23:53
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Füvezz. Az is feldob.
2018. jún. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
Egy fuves cigi es jovagy
2018. jún. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam már többször is, de az csak akkor jó ha egy összeszokottabb kissebb társaságban vagyok, és mások is tolják. Discoban meg olyan buliban ahol kevés embert ismerek ott csak jobban befordulok tőle, szótlanabb leszek, illetve néha parás is leszek, hogy mi van ha belém kötnek, tuti furának tűnök most mások előtt stb.
2018. jún. 24. 01:22
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

En nem iszom alkoholt es nem drogozok. A bulikba a tancolas miatt megyek,nem nagyon beszelgetek. Jol erzem magam igy. Engem az alkohol elalmosit.

Sose gondoljak rolam,hogy nem szoktam inni.

N

2018. jún. 24. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A tánc a kulcs valóban. Akik ilyen alkoholmentes ismerősem voltak bulikban, ők mindig a táncban oldódtak fal leghamarabb. De többség megtanulta hogyan érezhetné jól magát amúgy is. Szóval lehetséges 🙂
2018. jún. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kingacorbi válasza:

Én sem iszok vezetés miatt és általában nehezen oldódom fel. Én is csendes típus vagyok. De ha 1 embert jobban megismerek vagy van ott ismerős akkor felszabadulok.

Egy ismerős olyan mint az alkohol :D


18l

2018. jún. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én sosem iszom,és egyéb szereket sem használok, megyek táncolni, és máris jól érzem magam. Egyébként nagyon ritkán járok bulikba, mindig meg akarnak győzni arról,hogy igyak már,de én meg mindig mondom,hogy köszi nem :D
2018. jún. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!