Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A visszafogott látszólag...

A visszafogott látszólag maguknak való férfiak előnyösek, vonzók? Vagy inkább az ellenkezőjének érdemes lenni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 26. 15:59
1 2
 11/15 Miss Endzsi ***** válasza:
Én is visszafogott vagyok de igénylem a pörgést, ezért pont az ellentétemmel jöttem össze. Ne várd el, hogy valaki csak úgy bolond legyen veled otthon, ágyban, ha nem tudod kihozni belőle. Játszani kell, incselkedni, rossz fiúnak lenni, férfinek, erős kezűnek, akiért kaparsz bármikor. Képes szar*á dominálni, és gyengédnek lenni.
2019. okt. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Miss Endzsi ***** válasza:
Na jó, így belegondolva nem vagyok visszafogott, de nem szeretek idétlen emberekkel bulizni, megválogatom hova megyek, kivel.
2019. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Én az ágyban átváltozok őrültté!!!

De az utcán,közösségben,melóhelyen visszafogott csendesebb vagyok.

A volt párom mondta mindig,hogy aki nem ismer azt hiszi,hogy ilyen csendes magamnak való vagyok.. pedig csendes bolond vagyok állítólag :D

2019. okt. 27. 14:06
 14/15 anonim ***** válasza:
66%

Mindig légy önmagad! Előbb utóbb úgyis megismeritek jobban egymást,és kiderül, hogy milyen vagy valójában. Ne azért szeressenek, amilyen nem is vagy, az neked sem jó, ha állandóan szerepet kell játszanod. Hidd el, hogy jön majd valaki, aki elfogad,és önmagadért szeret. Soha ne akarj másokra hasonltani. Nem éri meg.

26/N

2019. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A pörgős, örökmozgó emberek kevésbé empatikusak, és kevésbé tudnak a másikra figyelni, amikor az éppen igényelné a figyelmet. A visszafogottabb, meditatív emberkék sokkal nyerőbbek a párkapcsolat terén.
2019. okt. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!