Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan érdemes közeledni egy...

Hogyan érdemes közeledni egy (látszólag) zárkózott sráchoz?

Figyelt kérdés

Általában egyedül látom, csendes típus és úgy tűnik, a baráti társasága is elég zárt, mert csak pár (mindig ugyanazokkal) emberrel szokott együtt lenni. Hogyan lenne érdemes közelednem hozzá?

20L


2014. máj. 30. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Közeledhetsz de attól még zárkózott lesz és csendes.
2014. máj. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 supra01 ***** válasza:
100%

Közeledj hozzá bátran, de ne egyből azzal, hogy járni akarsz vele, csak barátkozzatok. Ne legyél rámenős, de ne hagyd magad!

Meglátod, hamarosan feloldódik, és lehet, hogy életed nagy szereleme lesz!

Ne hagyd ki!

Sok sikert!

2014. máj. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, honnan ismered, van-e pl. közös ismerősötök, vagy olyan lehetőség, ahol közelebb kerülhetnétek egymáshoz. Amúgy meg nincs abban semmi, ha odamész hozzá, és beszélgetést kezdeményezel.
2014. máj. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló vagyok, a tanácsom, hogy csak lazán szólítsd meg, stb. érteni fogja...
2014. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is barátságosan közeledj, bár az nem baj, ha sejteni lehet a szándékot, mert a barát-zónából nehéz lehet kimászni.
2014. máj. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségeteket! :) Remélem, tényleg feloldódik majd ha egy kicsit is érdeklem.
2014. máj. 30. 22:56
 7/7 anonim válasza:
18/F en is zarkozott vagyok, suliban ket kozeli baratom van akikkel altalaban logok. Ettol fuggetlenul orulnek ha egy lany beszelgetest kezdemenyez , ha ez a srac nem orul, akkor nem is erdemes probalkozni, na sok sikert :))
2014. máj. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!