Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek? Sulit váltottam...

Mit tegyek? Sulit váltottam és 3 évvel fiatalabbak nálam, így kicsit meg fura a helyzet, és próbálok velük beszélni meg hasonlók, de ők vagy csak összenézve röhögnek vagy furán válaszolnak?

Figyelt kérdés
, lehet hogy csak én vagyok fura de ha kérdezem hogy mi a bajuk mondjak hogy semmi semmi, de egyre többször, gyakran már szorongok mert érzem hogy messziről néznek és röhögnek, mit tegyek hogy meg kedveljenek
2019. okt. 28. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Ne tegyél semmit. Ha vége a sulinak, úgyis mindenki megy a maga útján, néhány év múlva már a nevükre sem fogsz emlékezni.
2019. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmit.
2019. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy lehetnek 3 évvel fiatalabbak?

3 x buktál?

2019. okt. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én településemen egy bizonyos etnikumból szàrmazó gyerekek 14 évesen kerültek előszőr iskolàba az 1.osztàlyba!

Konkrétan írás ès olvasàs tudatlanok voltak. Szünetekben az volt az elfoglaltsàguk hogy a wc-t huzogattàk le, mert milyen buli, ők nem làttak mèg ilyen vízöblítéses wc-t.


Szóval ezzel a kis storyval arra akartam kilyukadni, hogy lehetne ennél rosszabb is!

Próbàlj nyitni felèjük valahogy.

Ne hagyd figyelmen kivűl őket, mert akkor tènyleg piszkàlni fognak.

2019. okt. 29. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk általános iskolában volt 2 olyan osztálytársunk, akik sokat buktak és jóval idősebbek voltak. 3. vagy 4. osztályban kerültek be hozzánk, 15-16 évesek voltak.

Mindenki beszólogatott rájuk, hogy húú de nagyok, magasak, mit keresnek ezek itt?

Senki se barátkozott velük.

Ugyanúgy nézték őket messziről, és röhögtek rajtuk.

Én az egyikőjükkel beszélgettem néha, normális volt teljesen, csak mindig a rosszat feltételezte eleinte...gondolom a többiek miatt.


Mindegy mit mondasz, nem fog változni a viselkedésük. Szerintem ne foglalkozz velük, barátkozz az iskolán kívül.

2019. okt. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!