Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gyakori kerdeseken miert...

Gyakori kerdeseken miert irnak privaltba hogy szex kapcsolatot keresnek?

Figyelt kérdés
Nem ertem miert ez nem parkereso oldal engem nagyon zavar ti mit gondoltok erol (csaj vagyok)

#kapcsolat #privalt
2019. nov. 2. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Mert nyomorékok, és a való életben nem jön össze nekik.
2019. nov. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem akiről megsejtik, hogy lány, vagy ilyesféle megérzésük támad, az kapja az üzeneteket.
2019. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Én tiltani szoktam őket. Ha kiderül, hogy lány vagy van aki rögtön ismerkedni vagy szexelni akar. Gyakran olyan válaszok alapján is aminek köze nincs a kapcsolatokhoz, vagy szexhez.


Én sem értem teljesen. Leírom, hogy nő vagyok vagy utalok rá, nemtudja a korom, nem tudja, hogy nézek ki, abban sem lehet biztos, hgy igazat mondok és nem egy dagadt 50 éves neckbeard vagyok és mégis szükségét érzi megkérdezni. Ingerszegény életük lehet és nem sok sikerük a nőknél. Persze utána tuti ezek azok akik telesírják a felnőtt párkapcs. kategóriát, hogy folyton próbálkozik mégis elutasítják.

2019. nov. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
29%
válaszolsz vagy tiltod. Van lehetőség üzenet küldésére.
2019. nov. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Mert hülyének lenni alkotmányos állampolgári jog.

Az illető nem érzi magát hülyének, szerinte csupán állampolgári jogát gyakorolja.

2019. nov. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A nők is írnak ilyent, nem csak a férfiak.

Pl. az autós rovatban volt egy kérdés eg gk. használatával kapcsolatban, amire válaszoltam azzal, hogy tudom, mert nekem is ilyen autóm van.

Utána három privát megkeresést is kaptam nőktől.

2019. nov. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
+y
2019. nov. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Félszbukon is ezt csinálják. Egyébként ízé buttplug-gal aludtam.
2019. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!