Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Társasági élet

A kérdés

24 évesen már idősnek számít valaki ahhoz, hogy új kapcsolatot létesítsen mással és családot tervezzen egy 4 éves párkapcsolat után, ami sajnos nem jól alakult? Mit gondoltok, könnyű új kapcsolatban lépni ennyi idősen?

Keress kérdéseket hasonló témákban: 24 éves, kapcsolat, szerelem, család, randizás, párkapcsolat, szakítás

máj. 16. 19:06  Privát üzenet  

A válaszok

Dehogy, vannak akik 30 felett válnak el sok év együttélés- és házasság után, majd újrakezdik... Egyáltalán nem késő...

Vannak akik megismerik egymást tizenévesen, majd 10-15 évet együttvannak, utána szakítás, majd újrakezdik.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont máj. 16. 19:13 Privát üzenet
Viccelsz? Soha nem késő újra kezdeni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont máj. 16. 19:13 Privát üzenet

most hülyeskedsz..? miért lennél 24 ėvesen ehhez idös? sokan 40en felül kerülnek ebbe a helyzetbe.

Mėg fiatal vagy.. könnyen találsz magadnak párt

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont máj. 16. 19:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, ez biztató... :) Sajnos nagyon sok időt vett el tőlem egy olyan párkapcsolat, aminek végül nem lett jó vége..és azért 4 év szerintem sok idő. Most úgy érzem, teljesen új életet kell kezdenem, de már 24 vagyok. És olyan érzésem volt így szakítás után, hogy mennyi mindenről "lemaradtam".

# 4/10Időpont máj. 16. 19:15 Privát üzenet

24 évesen???

Hosszú évekig dolgoztam postásként, nem egy öreget ismertem aki 60-70 évesen még párkapcsolatokat létesítettek. És még milyen boldogak voltak, és miket nem meséltek. 24 évesen még szó szerint tinédzser kor végén vagy, szóval ne félj. Van időd, jó sok.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/10Időpont máj. 16. 19:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#5 Nagyon szépen köszönöm a biztatást, most igazán jól esik, sok erőt ad az újrakezdéshez! :) Mindenkinek nyomtam egy zöldet!

Ilyenkor sajnos az ember magába tud roskadni és téves képzetei lehetnek, 4 éves kapcsolat után, de lehet, csak én nem látom jól a dolgokat (legyen így! :) )

# 6/10Időpont máj. 16. 19:23 Privát üzenet

24 vagyok

én úgy gondolkodom hogy

24 - 25 - 26 évesen még akár bulizhatok, kóstolgathatok bele dolgokba, és utána kereshetek akár életre való párt is magamnak

persze ez nem azt jelenti hogy ezekben az években nem ismerhetem meg

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont máj. 16. 19:24 Privát üzenet
Én is így vagyok de én még lánnyal se voltam soha és én is öregnek érzem már magam 24 évesen

# 8/10Időpont máj. 16. 19:43 Privát üzenet
Hú ember. Vannak bajok az emeleten.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/10Időpont máj. 16. 19:45 Privát üzenet

24 évesen még épp hogy lejött a tojáshéj a hátsódról! Ez a kérdés kajak nevetséges.

Ha még 40 fölött lennél, érteném. De még majdnem kölyök vagy. Szóval ja. Van baj. Fejben.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont máj. 16. 20:08 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek mi a normális normális?
Mi értelme annak, hogy egy párnak közös Facebook fiókja van?
Melyikből van több? Ha a férfi csakis egyetlen nőt szeret (akivel együtt él) vagy aki megcsalja -vagy szeretné, mert unja-?
Szerintetek miért dohányoznak még mindig ennyien? (Többi lent)
Ti hogyan írnátok le a szerelem érzését? *Könnyű* volt másodjára is szerelmesnek lenni?
Miért olyan könnyű a fiúkat befolyásolni pár kedves szóval?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Társasági élet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!