Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » 24 évesen már idősnek számít...

24 évesen már idősnek számít valaki ahhoz, hogy új kapcsolatot létesítsen mással és családot tervezzen egy 4 éves párkapcsolat után, ami sajnos nem jól alakult? Mit gondoltok, könnyű új kapcsolatban lépni ennyi idősen?

Figyelt kérdés

2019. máj. 16. 19:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy, vannak akik 30 felett válnak el sok év együttélés- és házasság után, majd újrakezdik... Egyáltalán nem késő...

Vannak akik megismerik egymást tizenévesen, majd 10-15 évet együttvannak, utána szakítás, majd újrakezdik.

2019. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Viccelsz? Soha nem késő újra kezdeni.
2019. máj. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

most hülyeskedsz..? miért lennél 24 ėvesen ehhez idös? sokan 40en felül kerülnek ebbe a helyzetbe.

Mėg fiatal vagy.. könnyen találsz magadnak párt

2019. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ez biztató... :) Sajnos nagyon sok időt vett el tőlem egy olyan párkapcsolat, aminek végül nem lett jó vége..és azért 4 év szerintem sok idő. Most úgy érzem, teljesen új életet kell kezdenem, de már 24 vagyok. És olyan érzésem volt így szakítás után, hogy mennyi mindenről "lemaradtam".
2019. máj. 16. 19:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

24 évesen???


Hosszú évekig dolgoztam postásként, nem egy öreget ismertem aki 60-70 évesen még párkapcsolatokat létesítettek. És még milyen boldogak voltak, és miket nem meséltek. 24 évesen még szó szerint tinédzser kor végén vagy, szóval ne félj. Van időd, jó sok.

2019. máj. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5 Nagyon szépen köszönöm a biztatást, most igazán jól esik, sok erőt ad az újrakezdéshez! :) Mindenkinek nyomtam egy zöldet!


Ilyenkor sajnos az ember magába tud roskadni és téves képzetei lehetnek, 4 éves kapcsolat után, de lehet, csak én nem látom jól a dolgokat (legyen így! :) )

2019. máj. 16. 19:23
 7/10 anonim ***** válasza:

24 vagyok

én úgy gondolkodom hogy

24 - 25 - 26 évesen még akár bulizhatok, kóstolgathatok bele dolgokba, és utána kereshetek akár életre való párt is magamnak

persze ez nem azt jelenti hogy ezekben az években nem ismerhetem meg

2019. máj. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is így vagyok de én még lánnyal se voltam soha és én is öregnek érzem már magam 24 évesen
2019. máj. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hú ember. Vannak bajok az emeleten.
2019. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

24 évesen még épp hogy lejött a tojáshéj a hátsódról! Ez a kérdés kajak nevetséges.

Ha még 40 fölött lennél, érteném. De még majdnem kölyök vagy. Szóval ja. Van baj. Fejben.

2019. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!