Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hova szoktatok kimozdulni?

Hova szoktatok kimozdulni?

Figyelt kérdés

Az egyetemei óráimat leszámítva sosem megyek szinte sehova itthonról. Vannak ezzel mások is így, hogy nem igazán van társasági életük?


Gondolom mások a haverokkal találkoznak és hasonlók...?



2019. nov. 3. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Megyek munkába, piacra, boltba, a közeli rétre. Évente 1-2x megyek baratnővel koncertre (kb 2 hetente találkozunk amúgy vagy náluk v nálunk), szintén évente párszor párommal kisállatbörzére. Meg anyámmal szoktam menni fürdőbe, az is évi 1-2 alkalom. Nekem ennyi bőven elég. Nem kell a nyüzsgés.
2019. nov. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
#1 vagyok, 22/n
2019. nov. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Egyetemi órákat leszámítva, lőtérre megyek, dolgozni szerencsére nem kell messzire mennem mert otthon dolgozok szüleimmel.
2019. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Én szoktam menni egy kocsmába, de ott is egyedül üldögélek, általában nem szól hozzám senki amíg megiszom az itókámat. Ritkán azért persze beszélgetek valakivel 2018 szeptemberben például oda ült mellém egy fiú és egy lány, azokkal váltottam néhány szót.
2019. nov. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
A munkát, hobbijaimat leszámítva sétálni szoktam, kiállításra, moziba járni, meg néha barátnőkkel beülünk valahová dumálni.
2019. nov. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
45%
Munka után csak ügyintézés, takarítás, vásárlás, utazás van részemről, családom, barátok nincsenek.
2019. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elmegyek egyedül vásárolgatni, bár utálok, de néha jó kimozdulni. Savoya Parkban például sokszor szokott ilyen-olyan kiállítás lenni, azokat megnézem. Múzeumok, történelmi helyek, elhagyott helyek is érdekelnek, így azokat is látogatom.


Illetve nálam a fő kimozdulás a túrázás, teljesítménytúrák. Szerencsére Budapesthez közel sok hely van, 2 év alatt bejártam a Budai hegység nagy részét és a Börzsönyt. De még mindkettőben van felfedezni való.

2019. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!