Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan illeszkedjek be szociál...

Hogyan illeszkedjek be szociális szorongóként?

Figyelt kérdés

(Social anxiety)


Jártam több közösségbe. (Elsősorban vallásos.) Sosem sikerült beilleszkedenem. Úgy érzem megfulladok, leizzadok ha sokan engem néznek. Nem tudok mások előtt megszólalni sem. Ha felolvasni kell valamit sem bírok koncentrálni.



2019. nov. 3. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Én voltam mindenhol próbáltam mindent a gyógyszerek is 1-2 hétig valami.

Úgy kell kialakítani a környezetben kevés kontaktusod legyen ....

2019. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29 éves koromra nem lett jobb..
2019. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%

Úgy szűnik meg ha találsz olyan embereket akik biztospontok tudnak lenni az életedben akikkel eltudsz járni helyekre, akikkel jó élményekkel letudod cserélni a régi szorongásból fakadó rosszatkat.


Egy idő után nem fogtok félni és kényelmesen tudjátok érezni magatokat.


Pl.: Egy extrovertáltabb barátnőt ajánlok. Plusz a konditermet.

(A konditermet nem kinézet javítás miatt, csak a sport önbizalmat ad. Főleg a kondi ahol óriási változásokon tudsz átmenni akár csak pár hónap alatt is kezdőként)

2019. nov. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hány éves vagy?

Melyik közösségeket próbáltad?


Hány ember között érzed magad még komfortosan?

2019. nov. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Maximum 3-4 ember ami előtt még megtudok szólalni, afelett már pánikba esek és próbálom lezárni azonnal a kérdést.
2019. nov. 10. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!