Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azzal mit tudok csinálni, ha...

Azzal mit tudok csinálni, ha eladtam valamit és az illető 7. 000 forintot utalt a 70. 000 forint helyett?

Figyelt kérdés
Letörölt utána mindenhonnan, én meg már elküldtem neki elektronikusan.. Nem mehetek a rendőrségre, merr nyeremény volt és nem adhattam volna el. Megszüntette az email címet is...
2019. nov. 12. 15:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha jól értem valamilyen belépőjegyről van szó. Ha ez így van, akkor megpróbálnám másik fb profilról valahogy elérni az illetőt és azt mondanám neki, hogy ha nem küldi el a teljes összeget, akkor megkeresem a jegy kibocsátóját és bejelentem, hogy csalással eltulajdonították a jegyemet és érvényteleníttetem. Így elbukja azt a 7 ezret is, amit idáig kifizetett.
2019. nov. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Miért ne adhattad volna el, ha szabad kérdeznem? Csak mert valami kis szabályzatban benne van, az szerintem lényegtelen, az viszont hogy ő átvert csalárd módon, azt szerintem a btk is bünteti. Nyugodtan bemehetsz a rendőrségre, én úgy gondolom.
2019. nov. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!