Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az "Ismerősnek jelölések" et...

Az "Ismerősnek jelölések" et a facebookon ki kezdeményezi? A facebook magától, vagy mindig az illető személy?

Figyelt kérdés
Napi átlagban 2 jelölttel növekszik a listám, de nem fűlik hozzá a fogam, hogy rákérdezzek.

#Facebook #ismerősnek jelölések
2018. jún. 20. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha valaki más rendszerből beolvastatja a névjegyeit, akkor automatikusan hozzáad ismerősként a rendszer, felkérés nélkül. Akkor kapsz felkérést ha valaki szándékosan meglátogatja a profilod vagy kilistázza a rendszer a "kit ismerhetek" menüben, és ő maga jelöl be téged.
2018. jún. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem. Tehát mindkét eset előfordul. Kár, hogy nem különül a kétfajta jelőlés, hogy az egyik valós, személy által történt, a másikat meg a gép dobta.
2018. jún. 20. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezt nem igazán értem. Én csak azt látom, ha valaki maga rányom a profilomon az ismerősnek jelölésre, és akkor látok az emberke ikon mellett egy 1-est, ott pedig a személyt, aki önszántából akarta, hogy ismerősök legyünk a face rendszerében.


Ez mi ez az automatizált dolog, hol kellene látnom, hogyan vehetem észre?

2018. jún. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fish1 ***** válasza:

Az automatizált szerintem nem a privát profilokra vonatkozik, hanem az oldalakra. Pl. sokszor észrevettem azt, hogy ha likeolok egy képet egy fotós oldalon, akkor jön egy értesítés, hogy az oldal tulajdonosa meghívott, hogy likeoljam az oldalát.

Mondjuk ez nálam nem ismerősnek jelölés kategória, szerintem privát profilról azt csak manuálisan lehet megtenni.

2018. jún. 21. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!