Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Társasági élet

A kérdés

Az "Ismerősnek jelölések" et a facebookon ki kezdeményezi? A facebook magától, vagy mindig az illető személy?

Napi átlagban 2 jelölttel növekszik a listám, de nem fűlik hozzá a fogam, hogy rákérdezzek.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Facebook, ismerősnek jelölések

2018. jún. 20. 17:32  Privát üzenet  

A válaszok
Ha valaki más rendszerből beolvastatja a névjegyeit, akkor automatikusan hozzáad ismerősként a rendszer, felkérés nélkül. Akkor kapsz felkérést ha valaki szándékosan meglátogatja a profilod vagy kilistázza a rendszer a "kit ismerhetek" menüben, és ő maga jelöl be téged.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2018. jún. 20. 17:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem. Tehát mindkét eset előfordul. Kár, hogy nem különül a kétfajta jelőlés, hogy az egyik valós, személy által történt, a másikat meg a gép dobta.

# 2/4Időpont 2018. jún. 20. 18:50 Privát üzenet

Ezt nem igazán értem. Én csak azt látom, ha valaki maga rányom a profilomon az ismerősnek jelölésre, és akkor látok az emberke ikon mellett egy 1-est, ott pedig a személyt, aki önszántából akarta, hogy ismerősök legyünk a face rendszerében.

Ez mi ez az automatizált dolog, hol kellene látnom, hogyan vehetem észre?

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont 2018. jún. 20. 22:07 Privát üzenet
Fish1 nevű felhasználó válasza:

Az automatizált szerintem nem a privát profilokra vonatkozik, hanem az oldalakra. Pl. sokszor észrevettem azt, hogy ha likeolok egy képet egy fotós oldalon, akkor jön egy értesítés, hogy az oldal tulajdonosa meghívott, hogy likeoljam az oldalát.

Mondjuk ez nálam nem ismerősnek jelölés kategória, szerintem privát profilról azt csak manuálisan lehet megtenni.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2018. jún. 21. 01:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Pontosan nem tudom de Samsung telefonon ha fent van a messenger és az illető csak youtubozik akkor azt jelzi h elérhető a személy?
Szerintetek barátnak nevezhető-e az illető személy?
Vaterán vettem képet, elküldtem az árát, de az illető ajánlotta ismerősét akitől szintén veszek 3 képet, de a vaterás személy intézi. Csak e-mail-ben bonyolítottuk a másik 3 kép...
Ha tudom egy személy adatait, meg tudom-e valamilyen nyilvántartásban nézni, hogy él-e még az illető?
Keresek egy olyan 14-17éves fiút aki Tárnok közelében lakik és megtenné nekem azt a szivességet hogy eljátszaná a, , pasim"? Csak 1-2 napra amig elhiszi az illetö személy hogy te a, , pasim" vagy.
Ha valakit tiltok Facebookrol, és a párom adatlapjara rá megy az illető és neki kint van hogy velem van kapcsolatban azt a tiltott személy látni fogja?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Társasági élet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!