Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Még a minap beszélgettem egy...

Még a minap beszélgettem egy lány barátommal és azt mondta hogy neki a kockahas nem tetszik és teltebb férfiakhoz jobban vonzódik. (? )

Figyelt kérdés

mivel én meglepődtem ezért megkérdeztem néhány másik barátomat, (akik szintén lányok voltak) hogy ez náluk is így van e. Kaptam igent is és nemet is. ti mit gondoltok a dologról?


( ha lehet akkor a nők/lányok véleményét kérem) ez nálatok is úgy van e hogy a teltebb férfiak imponálóbbak?


Tudom hogy embertől függő a válasz,de kíváncsi vagyok hogy a nők hogyan vélekednek a a témáról.



2019. nov. 17. 21:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Nem láttál még egy dagadt férjet sem?
2019. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
a vastag betűs résznél a kérdőjelet csak a kritériumok végett raktam ki
2019. nov. 17. 21:18
 3/14 A kérdező kommentje:

#1


hú, ez gyors volt

de láttam már, csak hogy engem mindig abban a tudatban éltettek hogy a kockahas a nyerő

és az ami még kimaradt, hogy a 14- 15- 16 éves barátaimat kérdeztem meg a témáról,

eddig azt hittem hogy ez a későbbiekben alakul így

2019. nov. 17. 21:22
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt már többször, több kérdésnél leírtam, de akkor megteszem itt is. Kislánykorom óta úgy vagyok vele, hogy szívesen megnézem a vékony fiúkat vagy az izmosakat, de megölelni valahogy jobban esik egy nagyobb darab férfit. A nagyobb testhez kényelmesebben tudok hozzábújni. :)
2019. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
62%
Engem a vékonyság taszít, a izmosság, ha súly is társul hozzá vagy egy kis pocak azonos helyen áll.
2019. nov. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%
Kedves doktor úr, a lánybarátot magyarul barátnőnek szokás mondani. Csak úgy mellesleg.
2019. nov. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Kockahas nekem sokkal vonzóbb. Ha pocakos az olyan hatást kelt mint aki nem igazán foglalkozik magával.
2019. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Legyen magas és nagydarab. Nem szétfolyt kövér de a mackós nálam a nyerő. Szép a kockás has, kigyúrt test. Volt ilyen párom. Állandósn edzett és diétázott. Piszok unalmas volt, hogy férfi létére állandóan diétázott.
2019. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#6


mivel fiú vagyok, és felénk a barátnőt azokra a személyekre mondják akikkel több a kapcsolatom mint barátság (értsd: szerelem), és a lánybarátot meg arra szokták mifelénk mondani aki iránt lány létére nem érzek mást mint barátságot, vagy maximum legjobb barátom lehet de több nem

2019. nov. 17. 21:59
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Teszek rá, hogy kockás e a hasa vagy egy picit teltebb csak legyen normális
2019. nov. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!