Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi a véleményetek a női...

Mi a véleményetek a női fitness modellekről? Nektek tetszik a női kockahas?

Figyelt kérdés

2016. szept. 17. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejönnek a kidolgozott testű, sportos, izmos lányok.

például ő: [link]

2016. szept. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem az nagyon undorító, és már nem is nőies, ha egy nő nagyon ki van gyúrva. Persze egy kis izom és egy nagyon pici kockahas belefér, de pl. az ilyenek: [link] gusztustalanok...
2016. szept. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Körömcsiga válasza:
Nem, egy nő legyen nőies, ha csupa izom akkor az már olyan mintha egy férfivel lennél...
2016. szept. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Én is sportoló vagyok, és szerintem semmi baj azzal, ha egy nőnek van kockahasa, vagy izmos, csak ne vigye túlzásba.
2016. szept. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%

Igen, totál rá vagyok kattanva a fittcsajokra (de egyéb más sportos alkatú lányokra is). Szerintem eszétikusak, jól néznek ki és nem utolsó sorban nagyon jó velük az ágyban. Egyrészt izgató a feszes testük, másrészt a szexuális intenzitásuk sokkal aktívabb egy átlagemberénél. Minding is törekedtem az ilyen típusú barátnőkre, szerencsére többnyire sikerrel. Természetesen tetszik a lapos, kockás hasuk is. Ja, én is sportoló vagyok.

2-es: nyilván nem a szénné gyúrt és hormonozott bodybuilder-ekről van szó, hanem inkább ezt a kategóriát kell elképzelni:

[link]


[link]


[link]


Kérdező: egyébként miért kérdezted? Te is űzöd, vagy szeretnéd elkezdeni?

2016. szept. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kockahasam van és csak elgondolkoztam hogy vajon más hogy néz az ilyen lányokra, mert sok embertôl azt hallottam hogy ronda :/
2016. szept. 20. 19:12
 7/11 anonim válasza:
5-ös vagyok. Nyugodj meg, nem ronda, nagyon is klassz. Ezt valószínűleg olyan emberek mondhatják, akik nem néznek így ki és / vagy irigyek. Szóval, cask így tovább :)
2016. szept. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem lányként baromira tetszenek és tisztelem is őket, mert nekik nehezebb izmot épiteni, és rohadt ritka. Nem bi vagyok vagy akármi, csak egy olyan testnek én is nagyon örülnék.
2016. szept. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem teszik :)

19F

2016. szept. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egy izmosra formázott, megmunkált női test műanyagok, plasztika nélkül nagyon ízléses tud lenni, kivéve akkor, mikor már a kidolgozottság erős kontúrral elüt a nőiességtől és undorítóan szálkássá válik, mint amit a szobrász még nem fejezett be. Amikor a természet adta lehetőségek karakteresebbé formálása a cél, és nem a "sportként" való versenyzés, vagyis a nő formájában is nő marad.
2016. szept. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!