Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A lényegre térek:

Adott 3 személy (velem együtt), akik együtt vannak egy szobába, mivel kollégisták.

Tömören a lényeg az hogy kibeszélnek ketten a hátam mögött, a szemembe meg jó pofiznak.

Tanév elejétől ők voltak úgymond a két jó barát, én meg a háttérbe szorultam mert teljesen ellentétek vagyunk.

De tényleg.

Elvileg nem tudok semmilyen témához hozzászólni amiről ők beszélnek , ilyen "magamnak" való vagyok [ időm nagy részét tanulással töltöm, nem pedig azzal hogy azzal a csajjal

(pedig ha ismernének akkor tudnák hogy ez nagyon nem igaz), és még sorolhatnám az ilyen dolgokat amiket visszahallok másoktól.

Kérdezem én:

Általában az ilyen emberek miért nem merik egymás szemébe megmondani a dolgokat? Én is tudnék róluk elég szép dolgokat mondani, de nem alacsonyodok le az ő szintjükre.

Nem zavar mit beszélnek, mert lesz*rom, csak mégis idegesít hogy ezt a hátam mögött teszik meg, főleg úgy hogy alig 3 hónapja ismernek.

Mit gondoltok ezekről az emberekről?



2019. nov. 20. 20:23
 1/2 A kérdező kommentje:
Nem pedig azzal a csajjal foglalkozok akit felváltva "hajtogatnak" ketten] *
2019. nov. 20. 20:25
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem szarod le, ha tisztázni akarod, akkor mondd meg, hogy mit hallottál, és hogy ez nem igaz. Ha egyenes akarsz lenni, akkor ezzel odaállsz eléjük, és tisztázni tudod.

Egyébként meg ne puffogj rajta, engedd el, mások úgysem ebből ítélnek meg.

2019. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!