Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért olyan népszerű mostanába...

Miért olyan népszerű mostanában ez a "kikeráztam magam" duma? Mit jelent?

Figyelt kérdés
Sokszor merül fel mostanában a baráti társaságaimban a beszélgetések egy pontján a "kiekeráztam magam" vagy "de kikeráztad magad" és egyéb formái. Ilyenkor mindenki hatalmas nagy nevetésben tör ki, én meg csak ülök zavartan, mert fogalmam sincs, hogy ez honnan jött, és miért ekkora poén. De nem csak a barátaim között, ha felszállok egy buszra vagy egy villamosra, és hallok egy párbeszédet, 90%, hogy ez elhangzik és mindig hangos nevetés kíséri ezt a mondatot. Ismerőstől inkább meg se merem kérdezni, hogy milyen trendi dolgokról maradtam szóval itt teszem fel a kérdést. Mi ez? És miért számít ez akkora eget rengető poénnak? Hagy röhögjek már én is.

2019. nov. 24. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

kicsinosította magát cigányul


az x-faktorban mondta ezt az egyik cigány versenyző.

2019. nov. 24. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2019. nov. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
64%
Valami nő mondta a gipsz faktorban. Amúgy nekem ez tök ismert kifejezés, felén a cigányok szokták használni. Azt jelenti, hogy kicsinosítja magát.
2019. nov. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Cigány szójárás, Loca Panthera nevezetű hölgyemény tette nevessé az x faktor válogatón.
2019. nov. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
কিকিরাজতাম মাগম!
2023. máj. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!