Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy legyek "népszerű" csak...

Hogy legyek "népszerű" csak az osztályban?

Figyelt kérdés

Nem tudom, h menjek oda..mit mondjak stbstb..

Segítsetek kérlek!!



#iskola #osztály #duma #Nèpszerü #nem tudok mit mondani
2013. szept. 2. 13:32
 1/4 piriiiiii ***** válasza:
100%

Bármire lefogadom, hogy ma volt az első napod a középiskolában.

Hát igen, ez necces helyzet, nekem szerencsém volt anno, mert az egyik osztálytársammal általánosban is egy osztályba jártunk, és fogjuk rá, hogy még bírtuk is egymást. Még nyáron csináltunk az új osztállyal ilyen megismerkedős napot, és ott rá is találtam rögvest a mostani legjobb barátomra, eleinte sokat voltam kizárólag vele, aztán a szakmám miatt "kénytelen" voltam a szaktársaimmal is megismerkedni, majd szépen lassan mindenkivel, és mára már mindenki bír mindenkit, és olyanok vagyunk, mint egy nagy család. :D

Ha az első napod volt az új osztállyal, nyugi, később minden rendben lesz. Legalábbis általában rendben van (húha, ez aztán a megnyugtatás...).

Ha nem az első napod volt, és régóta ebbe az osztályba jársz, akkor nem is értme, miért csak most merül fel Benned a kérdés.

De mindig figyelj oda, hogy miről megy a diskurálás, és ha van valami, ami érdekel Téged, tudsz róla mondani valamit, hát mondd. Vagy menj oda a legszimpatikusabbhoz, és kérdezd meg a nevét, majd mondd meg a tiédet. Nem nehéz. :)

2013. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, első napom volt középsuliba..én is akartam ilyen ismerkedős napot, fel is raktam ide a kérdést, azt írták, h ne csináljak csak azért, mert nem tudtam elmenni a gólyatáborba. Remélhetően nekedleszigazad és mindenkivel jóbba leszek mint te. :)

Köszi a választ!

2013. szept. 2. 15:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet
2021. júl. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nah mizu?Élsz még csóka?
2023. jan. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!