Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem történik velem...

Miért nem történik velem semmi? Mindig folyton ugyanaz. (több lenn)

Figyelt kérdés
Tehát hétköznap munka, gyári, korán kelek 5-kor, aztán délután szabadulok 4 óra körül, ezután gépezés estélig, másnap megint ugyanez. Hétvége annyiból más, hogy akkor egész nap gépezés van, melléje pedig eszek-iszok mindenféle édességet/csokit/cukrot, ilyenekre költöm a pénzt... Nincsenek barátaim, barátnőm sosem volt, szűz vagyok még így harmincon túl is, szorongok társaságban, tehát a gyárban is, nem szólok senkihez egész nap, csak végzem a dolgom, aztán meg megyek haza. A barátnős témához még, hogy nemhogy nem volt barátnőm, de még csak nem is csókolóztam, még kézfogás sem volt. Biztos hogy vannak lelki bajaim, depresszió, diszharmónia, autizmus, adhd mittomén, mert mindig pörögnek a gondolatok a fejemben, emiatt nem tudok másra figyelni... Vajon ki lehet ebből az ördögi körből szakadni? vagy csak a kötél a megoldás?

2019. nov. 25. 18:23
1 2
 11/15 anonim válasza:

Szia!

Ha csak a gépezés érdekel, akkor próbálj olyan játékokat keresni, ahol tudsz más emberekkel beszélni és ott próbálj először ismerkedni és barátkozni.

2019. dec. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
54%

Mivel itt az emberek nem ismerik egymást, ezért az ilyen "nem történik semmi mit tegyek hogy történjen?" kérdésekre egyértelműek a "mozdulj ki" stb jellegű válaszok (nem okoskodásból). Nem letámadás, senki sem ismeri a másikat, a másik lehetőségeit. A gépezés azért tűnik jónak, mert a virtuális világban nem történik semmi (és a játékok, vagy elképzelt világ) által "mégiscsak történik valami", úgy érzi az illető, hogy pótolja a való életet, de ez csak illúzió.

Szerintem is érdemes lenne megpróbálni olyan játékokat keresni ahol chat-elni is lehet, ismerkedni, hátha vannak közös összejövetelek, társasági élet.

2019. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
hát pedig játszok olyan játékot is (League of Legends) és eddig semmi sem történt...
2019. dec. 6. 19:09
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet olyanokkal futsz össze mindig akik szintén nem akarnak kimozdulni a gép elől, lehet nemfeltétlenül jó ötlet a virtuális világtól várni, hogy történjen valami.
2019. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Tényleg nem ismerjük az itt kérdezőket, de a kérdés részletes leírásából én sokat megtudtam, mert én is érintett voltam/vagyok ilyen jellegű problémákban. Ha valaki értőn olvassa a kérdés részletes leírás részét, akkor sokat megtud a probléma jellegéről.

És azért harmincon túl nem éppen internetes játékokban érdemes gondolkozni. Még ha lehet chatlelni is bennük más emberekkel, akkor sem igazán látok benne sok értelmet.

Persze jó lehet, ha nincs más, ezt nem tudom, én sosem csináltam.


És igen, a 'mozdulj ki' jellegű válasz, mindig mindenhol okoskodás, még ha érthető is az így válaszoló felszínes gondolkodása. Nyilván nem olvasta el az "apró betűs" részt.

2019. dec. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!