Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudom mi tévő legyek?...

Nem tudom mi tévő legyek? Állítólag kifecsegtem egy barátom magánéletét. De én tudom, hogy nem én voltam.

Figyelt kérdés

A lényeg a lényeg, hogy elvált a barátnőm.A volt férje szerint én állítólag kifecsegtem a maganéletüket.Mert a forrás szerint tőlem volt az infó.Az állítólagos forrás Pesti én meg vidéki és nincs Pesti kapcsolatom se szóval érdekes.Már lassan 5 éves az ismeretségünk a barátnőmmel ő hisz nekem, de nem voltam még ilyen helyzetben.A volt férjével össze futottam kétszer is azóta és gyorsan elinal,most hogy ennyire sietett vagy menekült azt nem tudom, de rá kérdeztem volna.Illetve nem tudom lenne e értelme, mert egyrészről nem fogok mentegetőzni olyanert amit nem csináltam a másik úgy is az állítólagos haverjának fog hinni hogy én voltam.

Hogy, hogy jöttem én a képbe azt sem tudom ez egy rejtély.A kedves volt férjet nagyivben leszarom, de kellemetlen hogy a barátnőm előtt tüntette fel rossz színben.



2019. nov. 28. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:
A barátnőd mit mondott? Neked hisz? Ha igen, akkor értelmetlen ezen rágni magad. Bár tudom hogy zavaró lehet a dolog.
2019. nov. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!