Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm folyamatosan lenyomj...

A főnököm folyamatosan lenyomja a torkomon a magánéletét, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Folyton odajön hozzám jópofizni, faggat a magánéletemről, ha meg valamit sikerül kihúzni belőlem, akkor rögtön próbál nagyobbat mondani. Meg össze-vissza okoskodik, hogy milyen drága dolgokat vegyünk, amiket ők is vettek, pedig nyilván nagyon jól tudja, hogy arra nem éppen telne, még ha meg is akarnám vásárolni az általa ajánlott fassságokat.

Az a mesebeli s**gfej főnöknő, ahogy a nagykönyvben meg van írva.

Nem tudom mit csinálok rosszul, próbálok egyszavas válaszokat adni, meg nem mutatni érzelmi reakciót, de pont nem érdekli.

Mit csináljak, hogy lekopjon végre?????

Tudja, hogy zárkózott típus vagyok, és látom, hogy még perverz módon élvezi is a helyzetet, hogy folyton nyaggathat.

HR-eshez nem lehet menni, nálunk az kamupozíció. Egyszer hozzá fordultam valamivel kapcsolatban, azt mondta, el lehet menni, ha valami nem tetszik.


2018. nov. 27. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán próbáld meg, hogy megemlíted neki, annyira lefoglalt a mondandója, magánéleti problémája, stb, hogy egész nap nem tudtál a munkádra figyelni..ha szeretné, minden rendben legyen, inkább ne is mondja el, ez már neked kicsivel több információ, mint amire szükséged van.

Sz@r ügy, mert a főnököd, és ezek azt hiszik, mindent lehet.

2018. nov. 28. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer olvastam valahol, hogy ha nem akarsz válaszolni egy kérdésre, akkor mosolyogva kérdezz vissza: "Miért akarod ezt tudni?"
2018. nov. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!