Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért kérdezte ezt a mekiben...

Miért kérdezte ezt a mekiben a kasszás?

Figyelt kérdés
Pár napja egy barátnőmmel elmentünk a McDonald's-ba kajálni és mikor sorra kerültem, elmondtam, mit szeretnék, fizetten, erre a kaszás csaj random megkérdezte, hogy "Melyik ajtón jöttél be?" (2 ajtó van amúgy). Rámutattam arra az ajtóra, amin bejöttem, erre nem reagált semmit, csak ment a kajáimért. Lehet, hülye kérdés, de szerintetek miért kérdezte? Tudom, hogy nagyon hülyén hangzik, de már arra is gondoltam, hogy lehet, én voltam a "valami random szép kerek szám"-adik vásárló és ha a "jó" ajtón mentem volna be, kaptam volna valami ingyen fagyit vagy ilyesmi, de még soha senkitől nem hallottam, hogy a mekiben ilyen történt volna vele xD Valakivel történt már hasonló a mekiben/egyéb gyorsétteremben? Amerikai filmekben egyébként láttam ilyen jeleneteket, hogy pl. az 1.000.000. vásárlót megjutalmazták valamivel a boltban meg ilyenek, de nem tudtam, hogy ilyen létezik nálunk is (?)
2019. nov. 28. 23:56
 1/8 anonim válasza:
80%
🤦‍♀️😄 miért nem kérdezted meg tőle?!?
2019. nov. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy a vészkijáraton mentél be? Meg kellett volna kérdezni, hogy "miért, miért kérded?" ez már soha nem tudjuk meg. :(
2019. nov. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. Mert cikinek éreztem, hogy nem tudom

2. Nem vészkijárat volt, amikor mentünk barátnőmmel odafele, akkor is láttuk, hogy ki-be járkálnak azon az ajtón az emberek

2019. nov. 29. 00:11
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valamelyik munkatársával van valami megegyezése. Pl ha ma a 10. vendég aki ott bejön lány/fiú, akkor este meg kell hívnia egy pizzára. Mondjuk 😃😃😃 (am tényleg meg kellet volna kérdezni, hogy miért kérdi)
2019. nov. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez is lehetséges :D

Na mindegy, köszi a válaszokat ^^

2019. nov. 29. 00:35
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg az egyik ajtó nyitva maradt és valami ahhoz hasonló megjegyzést akart tenni hogy 'barlangba laksz?'
2019. nov. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ezt nem kellett volna megkérdeznie. Most 2 hétig nem megyek mekibe:)
2019. dec. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Azért kérdezik mert vannak olyan éttermek ahol még nem a kioskoknál lehet rendelni hanem pultnál. Később ezeket is átalakítják majd és az egyik ajtót megszüntetik. Ahol kevesebben mennek be azt az ajtót megszüntetik idővel. Én diákmunkás vagyok Budapesten és nekünk is mindig kérdezte a gép, és a csaj csak nem figyelt melyiken jöttél be:).
2019. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!