Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg ilyen rossz ember vagyok?

Tényleg ilyen rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig minden rendben volt az életemmel,8.osztályig kitűnő tanuló voltam,aztán eljöttem egy elit iskolába,ahol az első évemen már nem lettem kitűnő,de jók voltak a jegyeim.Ezzel együtt az is járt,hogy szekáltak az iskolában a visszahúzódó természetemért.A második évemen elhatároztam,hogy ez megváltozik,a társaság miatt elhanyagolom a tanulást,és rászoktam a dohányzásra is.Mindezt azért,mert félek,hogyha nem így teszek,akkor megint szekálni fognak.De viszont így,ahogy most van a helyzet,romlott embernek érzem magam.Mit csináljak?
2019. dec. 10. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba a dohányzást, mert nem attól leszel menő. Akiknél igen, azokkal nem kell foglalkozni.
2019. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tedd le a cigit. És ne érdekeljen mások véleménye. Aki kedvel az cigi nélkül is kedvelni fog. :)
2019. dec. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!