Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok ilyen? Milyen...

Miért vagyok ilyen? Milyen gyógyszert kellene szednem?

Figyelt kérdés
Társaságban mindig bennem vagy egy feszültség.. ilyen szorongás érzés, nem tudok felszabadult lenni. Munkában is feszült,szorongó vagyok. Elvekonyodik a hangom, remegek is kicsit. Mindig azt hiszem, hogy ha elrontok valamit akkor egyből mondják h milyen szerencsétlen vagyok, nem nagyon merek szólni ha valami problémám van, mert ha beleállok egy kissebb vitába akkor elkezd a hangom is remegni már meg mindenem,a szívem is erősebben ver. Nem tudom mi ez és miért vagyok ilyen?! De próbáltam leküzdeni, de nem megy, nem tudom. Erre szeretnék gyógyszert hát ha az segítene valamit, mert kikészülök attól, hogy ilyen vagyok. Esetleg van Itt olyan aki hasonló és kapott rá gyógyszert?
2019. dec. 14. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre nem kell gyógyszer csak egy pszichológus.
2019. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mitől félsz? Mi a legrosszabb, ami történhet?
2019. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!