Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy legyek olyan lány,...

Hogy legyek olyan lány, akinek sok ismerőse van, sokan szeretik, sok fiú hajt rá?

Figyelt kérdés

Messengeren kb 2-3 emberrel beszélgetek, másnak meg csomó olvasatlan üzenete van, mert nem győz mindre válaszolni. Tinderen szoktam fiúkkal beszélni, de élőben nagyon ritkán találnak meg és hajtanak rám. Ja és szerintem elég kevés embernek vagyok szimpatikus, nem akarnak megismerni, de aki megismer az általában bír. Csak ahhoz el is kéne jutni...


Egyébként már felnőtt vagyok, dolgozom, ritkán bulizok, de amikor sokat buliztam nem jártam ilyen téren sikerrel...


2019. dec. 17. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert más a valóság, mint amiket feltöltenek magukról a lányok.
2019. dec. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vélem, nem jó az út, amelyet kiszemeltél magadnak! Inkább legyen csak tízes nagyságrendben mérhető az ismeretségeidnek a száma - és azon belül is bőven elégséges kettő, maximum négy barát, akikre számíthatsz is, - minthogy felvegyél egy tartalmatlan és ennek ellenére mégis túlhajszolt életritmust. A modern kapcsolatok a legdiplomatikusabb szókifejezéssel élve is nagyon felszínesek, - nincs mögöttük érzelem, értelem, tartalom, majd hogy nem mindenki csak egy "strigula", amely az életedre kivetítve is csak egy buta statisztikát alkotó strigula marad. Büszkélkedhetsz akár többszázas nagyságrendben mérhető kapcsolatrendszerrel, ha nincs mögötte semmi, amit úgy hívnak egy szóval, hogy stabilitás. Az egyik leggyorsabb és hatékonyabb utak egyike ez, amelyik a kiüresedéshez vezet. - Egyébként egy ilyen kiterjedt kapcsolatrendszer menedzselése szinte lehetetlen, - ha akarsz mögöttük tartalmat is tudni. Butaság, amelybe mérhetetlenül ölheted a felesleges energiát, mégsem fog kamatozni semmit! És végül abba az irányba is szeretném felnyitni a szemedet, hogy elgondolkodtál-e azon, kezelni tudnád-e a váratlanul rád törő "népszerűséget, sikert"? Ne legyél biztos a dolgodban, hogy igen, - sokan lettek a tudatmódosító szerek rabjai, ill. dobták el sajátkezűleg az életüket, mert azt hitték egy ideig, hogy képesek erre, aztán kiderült, hogy nem! Kérlek, gondold újra a dolgot, - hogy tényleg szeretnéd-e a népszerűséget! Egy amatőr együttes ex-tagjaként írtam neked, amit, - van fogalmam arról, hogy miket írtam neked!
2019. dec. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Hogy legyek olyan lány, akinek sok ismerőse van, sokan szeretik, sok fiú hajt rá?"


Egyszerű!

Állj ki a sarokra, mint a kolléganőid.

2019. dec. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!