Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem értik meg sokan...

Miért nem értik meg sokan azt, ha valaki egyáltalán nem szereti az alkoholt, meg szinte semmi italt ami azt tartalmaz? 20/l

Figyelt kérdés
Nem bírom az ízét meg teljesen fölöslegesnek tartom,jót azt nem tesz,de ez csak az én álláspontom. Az zavar ha társaságban csodálkoznak hogy hát te miért nem iszol,stb..Felőlem más igya ha szeretné,bulikban én is szoktam azét valamennyit de nagyon ritkán. És nem értem miért kell erőltetni. (Nem vagyok egy karót nyelt ember,csak anélkül is jól érzem magam) Amúgy nem iszákosak az ismerőseim,még ha ebből úgy is jött volna le esetleg :D

2016. aug. 11. 20:25
 1/9 A kérdező kommentje:
azért*
2016. aug. 11. 20:26
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyes tucatemberek mindenkinek beszólnak, aki valamiben is eltér az átlagtól, az ilyenekkel nem kell barátkozni.

Én ugyan iszom alkoholt, de biztos nem kezdenék el valakit piszkálni azért, mert ő nem.

2016. aug. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok ember ilyen idióta és kötekedős barom érthetetlen. Nem kell velük foglalkozni.
2016. aug. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Egy ilyen lány az ideálom!!!!!!! 20/F, antialkoholista.
2016. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Blehh, én is utálom az ízét, azt meg pláne, amikor valaki csak arról bír beszélni, hogy mit csinált részegen. Egyetértek veled. Néha vicces berúgni, de csak amikor a legjobb barátaiddal vagy, és úgy félévente egyszer pont elég is. Amúgy tökéletesen el lehet lenni alkohol nélkül is, és aki ezért leszól téged, az valószínűleg azért teszi, mert ettől érzi jó arcnak meg társasági embernek magát. Lehet, hogy nem is rosszindulatból teszik, de tényleg idegesítő, és nagyon túl van tolva ez az alkoholfogyasztás-téma, amikor egyáltalán nem is az az élet csúcsa. :D (18/L)
2016. aug. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Szerintem szimpatikus a hozzáállásod. Nem ítélsz el senkit azért, mert alkoholt fogyaszt, attól, hogy te nem vágysz rá. Nem is lehetne mibe belekötni :) Ha nem ízlik, és fölöslegesnek tartod, akkor nem kell erőltetni. Hagyd a többiekre a gyerekességüket.
2016. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Gondolom mert sok körben ez a "menő" és megrendülnek, ha valaki nem akar ebben részt venni. Én szeretem az alkoholt (lol), van egy csomó ismerősöm, aki nem iszik preferencia vagy vallási okokból, mégis tudunk együtt bulizni. Fölösleges ebből nagy ügyet csinálni, nem is értem, egyesek miért teszik. Mindenki azt eszik/iszik, amit akar.
2016. aug. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
Nem biztos, hogy értetlenek. Lehet, hogy csak azt szeretnék, hogy egy kicsit te is felszabadulj, lazulj el. Viszont, ha túlhúzzák, az cink. Egyébként karótnyelt lehet, hogy nem vagy, de répát azt már nyelhetnél :D
2016. aug. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 csingilingg84 ***** válasza:
100%
Én sem iszom, de nekem még sosem mondták, hogy miért nem iszom. Kérek magamnak egy rostos narancslevet, aztán azt iszogatom, míg a többi dülöngél, közben kiröhögöm őket :DDD
2016. aug. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!