Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Túl nagyok a melleim és úgy...

Túl nagyok a melleim és úgy érzem ez miatt sokan nem fogadnak el. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.

2017. júl. 27. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mekkorák a melleid?

Kaptál megjegyzést szemtől szembe vagy a hátad mögött beszéltek ki?

Tudom milyen érzés, mert régen(10-12 évesen)nekem is nagy melleim voltak a korosztályomhoz képest, most meg 15 évesen azzal szekálnak, hogy lapos vagyok.

2017. júl. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
Én elfogadnám a melleid is meg téged is! ;)
2017. júl. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Hozd a baltát!
2017. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Azt jegyezd meg jól, hogy aki emiatt nem fogad el, az egy felszínes gyökér aki meg sem érdemli a figyelmed/barátságod. Innentől kezdve pedig egyszerűen szard le, nem lehet (és nem is kell) mindenkinek megfelelni.
2017. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kell elfogadniuk. Személyiséged vagy te.
2017. júl. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Red Vixen jól mondja. Te nem tehetsz arról, hogy nagyok a melleid. Akik ezért beszólnak, felszínes gyökerek, és csak rosszat akarnak neked, mert buták.


És hidd el, a nagy mellek jól fognak jönni.

2017. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
18%

Másnak meg az a baja, hogy nincs melle.

Van itt egyáltalán valaki, aki nem vernyog valamin?

2017. júl. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"Van itt egyáltalán valaki, aki nem vernyog valamin?" Mert te nem szoktál panaszkodni. :DDD
2017. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Clay Morrow ***** válasza:
Majd később jól fog jönni, ne érdekeljen az ilyenek véleménye.
2017. júl. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es!

1. válaszoló vagyok, és amennyiben rám értetted a ,,más azért vernyog, mert nincs melle",egyébként nagyon aranyos, kifinomult megjegyzést, üzenném, hogy én tökéletesen meg vagyok elégedve a méreteimmel, nincs velük semmi bajom, otthon is, meg a suliban is már olyan sokszor megkaptam, hogy deszka vagyok, hogy már teljesen megszoktam.

Szeretem, hogy nem lebeg ide-oda amikor futok, az utcán nem bámulják 2-300 méterről a melleimet, szóval egy csomó előnnyel jár, és én örülök, hogy nincs nagy mellem:)

És végül, hogy ne legyen teljesen OFF a válaszom:

kedves kérdező, örülj, hogy nagy melled van, az a fiú, aki a legtöbbet szekál vele, annak pont hogy bejön a látvány, a lányok, akik gúnyolnak, pedig csak féltékenyek rád, amiért olyanod van, ami nekik nincs.

Szóval fogadd el magad, mert még csak 14 éves vagy, 18 éves korodig még simán nő 1-2 méretet és ha már most bajod van vele, mi lesz később?

Ja és még egy előny:neked van/lesz mit a kirakatba pakolni, míg nekem konkrétan erőlködnöm kell azért, hogy legyen egy kis dekoltázsom.

2017. júl. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!