Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » FoxPoston adott itt el valaki...

FoxPoston adott itt el valaki utánvéttel bármit? Mennyi idő után kaptátok meg a pénzt?

Figyelt kérdés

Telefont esetleg valaki tudna mondani hozzájuk?


Múlt hét csütörtökön átvette... Semmi, pedig szombat is munkanap volt. Olvasgattam, hogy sokan jártak így, hogy egyszetűen nem kapták meg soha az utánvét összegét, illetve ha ennyi idő után sem jött meg, felejtsem el. Ez ugye nem komoly? 15.000 forinttal akarnak megrövidíteni. Bízom benne, hogy megkapom, de amiket írtak, már sajnos kizárt, mert ha ennyi idő után nem jötteg, hiába várták...

Panaszt tettem náluk. Megírtam, hogy abban ne is reménykedhenek, hogy ezt veszni hagyom, mint az ismerősöm a 6000 forintját. Plusz ugye a feladási díj is elveszett így, az is 1390 Ft volt, plusz a 15.000 forint, amit nem adnak oda.

Biztos, hogy átvette. Illetve mivel kifogyott a papír az automatából, én nem tudom a csomagszámot. De el fogom kérni. Megírtam nekik, higy ez lopás, nem ez van a szabályzatban, ennyi pénzt nem hagyok veszni és a hétre adtam nekik haladékot, utána feljelentem őket. Telefonszámot nem találok hozzájuk.


2019. dec. 19. 13:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Szerintem erről lemondhatok, rákerestem csomagszmá alapján...


Amúgy nem találtam a telefonszámot, holnap felhívom ők3t, mert ez egy vicc

2019. dec. 20. 00:15
 12/15 A kérdező kommentje:

Ma sem utalták el...

A telefont jut eszembe már múltkor felhívtam, de csak egy automata beszélt bele...

2019. dec. 20. 09:43
 13/15 anonim válasza:
Szia megkaptad màr az utalast? En is ugy jartam mint te! Tegnap kellett volna megkapnom 11400ft ot de, semmi ...az emailre most még valaszt se kaptam!
2020. jan. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Történt azóta előrelépés?
2020. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
En ma fogok telefonalni! Aztan majd kiderul...., de kivancsi lennek a kerdezovel mi a helyzet?! Sikerult e neki elintezni vagy sem.
2020. jan. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!