Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A sulimba jár egy lány aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sulimba jár egy lány aki nagyon tetszik.2 évfolyammal alattam jár és nem tudom milyen helyzrtben szólithatnám le es mindig a barátnőivel van. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
És ha sikerül akkor mit tudok mondani neki mirol tudunk beszelni? És hova hívjam meg első randi gyanánt? Ha enni akkor mehetunk gyorskajaldabaes hogy van az illem a fizetessel? Es elerhetoseget mikor illik kerni? 16 eves vagyok.

2019. jan. 1. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Facebook?

Nem egy lovestory, de ha nem mersz odamenni írjál rá :))

2019. jan. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, előszőr írj neki. Hidd el a téma magátol fog jönni, ezt nem lehet betanulni. Mehettek persze, kérdezd meg mit kér és kérj neki is meg magadnak is. Ha találkoztatok utána🤷🏽‍♀️ Sok sikert:))
2019. jan. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet fura lesz ,de mikor sétál haza várd meg(vagy kövesd ) és ha egyedül lesz akkor szólítsd meg és mondd meg hogy tetszik neked és hogy eljönne -e veled egy ismerkedos randira,(mondjuk 2 nap múlva és ,akkor ha nem jönnel be neki vagy jobban átgondolta akkor még le is tudja mondani ) ?!

Tuti igent mond neked !!!

És illik neked fizetni ,gyors kajalda tökéletes .

Kiserd őt haza és az ajtó előtt oleld meg és kérdezd meg hogy Facebookon bejelölheted-e és hogy milyen néven van fenn . Ott messengeren írj neki este hogy "joejt 😘"

És ennyi ....


16/L

2019. jan. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És mit csináljak ha minden nap kb 2 órával utánna végzek?
2019. jan. 12. 13:57
 5/5 anonim ***** válasza:

#3 vagyok .

Akkor suliba menet közben csipd el .

Várd meg a suli előtt nézd meg merrol jön és másnap menj arról suliba és közben beszélgess vele :)

2019. jan. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!