Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az embereknek miért nincs...

Girlll3 kérdése:

Az embereknek miért nincs szükségük normális kapcsolatokra?

Figyelt kérdés
Mintha nem lenne szükségük arra, hogy elmélyült baráti kapcsolataik legyenek és csak felszínes kapcsolatokat igényelnek. Én nem tudok közel kerülni másokhoz, abszolút magányos vagyok és nem látom a hibát magamban, mert úgy gondolom, hogy sem párkapcsolatot nem akarnak, sem pedig semmilyen mély baráti kapcsolatra nem vágynak a velem egy korosztályban lévők. Rokonaim is csak úgy el vannak, alig tudok róluk valamit.

2020. jan. 2. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Az embereknek szükségük van normális kapcsolatra. Veled van a baj. Lehet dög unalmas vagy de lehet bármi
2020. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek kell,van akinek nem.
2020. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 he84 ***** válasza:
96%
Ne haragudj kérdező, de tévedsz és ne általánosíts. Sok ember igényel normális kapcsolatokat, legyen az baráti, vagy szinte bármilyen. Persze főleg az érettebb emberek többségére igaz ez jobban.
2020. jan. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Ha ez megnyugtat nekem több 100 ismerősöm barátom van de olyan ember aki mindent tud rólam csak egy! Nehéz olyan embert találni akiben megbízhatsz mindenki kétszínű!
2020. jan. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenki vágyik normális kapcsolatra, mint ahogy te is. De ha egy kívülálló téged szinten felszínesen megítélne, azt mondhatná, te nem is vágysz normális kapcsolatra, mert nincs neked?

Tényleg úgy kell megítélni mindig mindenkit ahogy épp akkor és ott látod? Ez annyira felszínes “gondolkodásra” vall, vagy inkább a nem gondolkodásra... no mind1. Azért buék es a legjobbakat. ;)

2020. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Értem, hogy mire gondolsz, 5-ös, de én csak a megfigyeléseimet írtam le. Boldog új évet Neked is. :)
2020. jan. 2. 23:12
 7/12 Blade Bone ***** válasza:
63%
Nem lehetsz valami jó megfigyelő... Kicsit lazíts, és hagyd hogy történjenek a dolgok.
2020. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 gublug ***** válasza:
81%

A mai rohano vilagban az ismerkedesi szokasok is megvaltoztak akarcsak 20-30 evvel ezelotthoz kepest. Az emberek gyorsan akarnak mindent, meg ismerkedni is.

Ezert elfelejtik a regi modit, azt, ahogyan regebben, nyugodtabban ismerkedtek az emberek.

Te, lehet visszahuzodo tipus vagy, akik amugy is lassabban nyitnak. A rohano vilag elrohan melletted es nem meltatnak figyelemre mert nem veszel reszt a nagy atlag jatszmajaban.


Az emberek vagynak normalis kapcsolatokra.

Mashogy mondva: mindenki a boldogsagot keresi, csak eppen az emberek 99%-a rossz eszkozokkel teszi azt.

2020. jan. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szüksége lenne sokmindenkinek normális kapcsolatra, de nincs sok embernek türelme a másikra, nincs konfliktusmergoldó képessége, és így egyik kapcsolatról a másikra kóvályognak sokan. És persze önismeret is kellene, mert így mindig csak a másik a hibás.
2020. jan. 3. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
"és nem látom a hibát magamban" - itt a lényeg. Aki elmélyült kapcsolatra vágyik, annak elmélyült kapcsolatai lesznek. Ha nem akkor nem vágyott erre vagy rossz helyen keresgélt. A rokonság jó irány lehet, de pont meg is akadályozhat, mert ha nincs rá fogadókészség akkor te bármit akarhatsz nem fog menni. Változtass magadon és a világ is változni fog.
2020. jan. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!