Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az normalis, ha fogorvoshoz...

Az normalis, ha fogorvoshoz (körzeti) idöpont van es a beteget ugy szolitja hogy "jöhet a következö", ami miatt akàr 2 orat is vàr az ember?

Figyelt kérdés
Csak nem tudom ez hogy müködik, nem tudom hogyan kerdezzek rà, de raadasul gyerekfogaszat es nem evett a kicsi, mert azt hittem be is hiv ha idöpont van.
2019. szept. 24. 08:35
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Megerkezünk idöpontra. Vannak màr vàrók. Es mindenkit végig kell vàrni.

De akkor minek adnak idöpontot oràra pontosan? Hogy megy ez!

2019. szept. 24. 08:37
 2/28 anonim ***** válasza:
48%
Ez van, ha az ember nem magánrendelőbe megy. Havi 7000 ft-ért ennyi jár.
2019. szept. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
De idöpont van kerve es akkor miert kell a random beesöket vàrni meg erkezesit raadasul ovis vàr végig huszonèveseket azaz egy kisgyerek sincs
2019. szept. 24. 08:43
 4/28 A kérdező kommentje:
Rakerdezek ha bejutok egyszer hogy ezt mégis mire véljem. Nem ertem komolyan.
2019. szept. 24. 08:43
 5/28 A kérdező kommentje:
Nalunk maganorvos 10.000 Ft/alkalom. Amitöl kezdödnek az àrak.
2019. szept. 24. 08:45
 6/28 anonim ***** válasza:
13%
Akkor a gyerek foga meglenne az előfizetésed árából, ha nem, akkor csapd hozzá a mobilod.
2019. szept. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Gondolom a tb-re írta a 7 ezret a fentebbi válaszoló.

Sajnos ez van a legtöbb helyen. Kevés fogorvos van, ők is kevés pénzből gazdálkodnak. Valószínűleg a motiváltáguk sem sok.

De azt nem értem, hogy miért nem evett a gyerek? Fogorvos előtt nyugodtan ehet, csak mosson fogat. Inkább utána nem szabad.

2019. szept. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem, havi hétezerért nem ennyi jár. Nálunk külön van gyerekfogászat, ott is időpontot adnak, és név szerint szólítanak. Soha nem kellett még negyed óránál többet várni.

Azért én csak szólnék az orvosnak vagy az asszisztensnek, hogy "időpontra jöttem", még mielőtt végigvárnék három órát... ilyenkor van az, hogy "jaj hát miért nem szólt előbb?"...

2019. szept. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Lehet azok is időpontra mentek. Ez nem lehet? Ha orvoshoz megyek én is kérek időpontot, de már megszoktam, hogy általában időpont +1-2 óra a várakozás. Ha fogirvoshoz megyek mindig van nálam fogmosó felszerelés, mert emiatt nem fogok éhezni.
2019. szept. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ahova én járok ott minimum 30 pénz egy tömés. De az orvosok motiváltak, jól végzik a munkájuk. Csúszás ott is előfordul szinte minden nap, egy kezelést nem lehet percre pontosan kiszámolni hetekkel előre. De max fél óra volt eddig amit várni kellett az időpont után. Ott nincs random beesés, csak időpontra lehet jönni.
2019. szept. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!