Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szórakozóhelyen hogy mennek a...

Szórakozóhelyen hogy mennek a dolgok?

Figyelt kérdés

Még sose voltam, 23 vagyok de eléggé el vagyok maradva e téren, most rá akarom majd szánni magamat.

Odáig megvan, hogy elegánsan kell menni, gondolom lesz ruhatár, de az értékeket magamnál tartom úgy is. De a kabátot mégis csak le kell tennem, meg cipő csere.

Italok közül, nem tudom mit hogyan illik fogyasztani, de gondolom ott nem a hagyományos sörözgetés megy.

Hanem ilyen whiskey kóla meg vodka narancs a trend.. Bár én nem vagyok oda az erős italokért, így bor, sör, pezsgő max. Szóval nem tudom italok terén mi a szokás ott. Meg barátkozni, ismerkedni is szeretnék. Így lányokat elengedhetetlen, hogy aki szimpi meghívjak valamire.

Aztán lesz tánc, zene meg ami kell. Majd próbálok improvizálni, de kéne egy kis gyors talpaló mégis csak :)

23/F



2020. jan. 4. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha nem a te világod, ne ott akarj ismerkedni.
2020. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Max kipróbálom milyen, hátha szerencsével járok. Elvégre veszteni valóm nincs.
2020. jan. 4. 19:05
 3/9 anonim ***** válasza:
De van: belezúghatsz egy olyan lányba, aki "nem a te világod", és esetleg csak túl későn jut majd el a tudatodig, miután elpazaroltál rá X időt...
2020. jan. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jó oké igaz.. De eleve nem úgy megyek oda, hogy feleséget keresek. 4 fal között meg várhatom a csodát. Amúgy Neten is szoktam ismerkedni kisebb-nagyobb sikerrel. De mégis csak jól jönne egy helybéli barátnő, még ha nem is tart sokáig.
2020. jan. 4. 19:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban járnál, ha olyan helyen keresnél barátnőt, ahova amúgy is jársz.
2020. jan. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Mindneki jól megragadta a lényeget:

"belezúgsz egy lányba", "keress barátnőt"

Embeeeer.. Menj lée bulizni nyugodtan. Persze öltözz fel normálisan, de azért nem kell hú de kicsípned magad. Csak legyél ízléses és legyen jó a megjelenésed. (Azért, mert írtad, hogy ismerkednél is, meg meghívnál lányokat italra, ahhoz elengedhetetlen)

Persze, lesz ruhatár. A kabátodat ott le tudod adni.

És senki nem fogja nézni, hogy mit iszol. Ihatsz akár vizet is (na jóó, azért azt ne :D) De nehogy azt hidd, hogy kérsz majd egy sört és a melletted álló megszólal, hogy "hé, figyeljétek már! Ez a csávó sört iszik" xd)

Szóval ne gondold túl.

Az első bulimra én is egyedül mentem le és nagyon jól éreztem magam.

Hajrá! :)

2020. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

> cipő csere

> nem tudom mit hogyan illik fogyasztani


Mamuszban, egy pohár fantával a kezedben fogsz betántorogni a táncparkett közepére? 😂

2020. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
A leirasodat latva sejtem csalodni fogsz de probald ki azert. En a helyedben mindenkepp olyan helyre mennek ahol fizetni kell a belepoert az megszuri kicsit a tarsasagot, meg azt talan nezd meg h milyen zene lesz a helyen ha van fellepo, nagyon ne rugaszkodj el a stilusodtol. A legjobb az lenne ha valaki ismerost is vinnel, bar annak meg lehet az a hatranya h ugy csak vele lognal. Ne feszulj ra annyira a csajozasra, hivd meg piara meg esetleg tancolni noket. Ha nem jon be hagyd ott nyugodtan.
2020. jan. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat :)

Igazából lennének ismerős arcok, azon nem fog múlni. Mert nem egy random diszkóba megyek. Salsazni járok, aztán lesz ilyen bulis esemény, csak ez most kivételes lesz, mert szórakozóhelyen lesz. Így ismerősök és idegenek egyaránt lesznek.

A cipős dologra vissza térve, amin még jót nevettem :D


"Mamuszban, egy pohár fantával a kezedben fogsz betántorogni a táncparkett közepére?"


Szóval nem utcai bakancsba akarok nyilván táncolni, hanem viszek váltót XD Mert azt mindig szokás volt, ilyen tánc esemény miatt.

2020. jan. 5. 00:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!