Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyedül, nőként szórakozóhelye...

Egyedül, nőként szórakozóhelyen ismerkedni hogyan?

Figyelt kérdés

Ti hogy szoktatok szórakozóhelyen ismerkedni másokkal?

Nekem mindig volt kisebb-nagyobb társaságom, így sosem ismerkedtem ilyen esetben másokkal.

Most sajnos teljesen egyedül maradtam és elég félénk típus vagyok, de szeretnék új emberekkel ismerkedni.

Nem találnátok furcsának, ha egy nő egyedül van szórakozóhelyen? Illetve ti nyitottak lennétek rá?


2019. szept. 2. 21:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Ismerkedni sehogy. Éjszakai dugipajtit találni, na azt lehet! 🙂
2019. szept. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Bejelentkezel gyik ra és megoldódik minden
2019. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szórakozóhelyen ne remélj komoly kapcsolatot, Kérdező. Ha egy pasas szóbaáll veled, 99%-ra saccolom az esélyét, hogy jól meg akar reszelni.
2019. szept. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%

"Ha egy pasas szóbaáll veled, 99%-ra saccolom az esélyét, hogy jól meg akar reszelni."


És azzal mi a baj? Szerintem néha kijár ilyen is egy nőnek. Nem kell egyből férj jelöltet keresni! Szerintem próbáld meg kérdező, menj, szórakozz, szedj fel valakit, érezd jól magad, bulizz! Próba szerencse.

2019. szept. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

#4 ez világos, de a Kérdező aligha azért megy, hogy legyen aki megfarkalja egy éjszaka, ő ennél többet akar.


Persze ha tényleg csak ennyi a szándéka, hogy dugványozzon egy jót valakivel, akkor tökéletes a szórakozóhely.

2019. szept. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából nem pasizni szeretnék menni, hanem új embereket megismerni, barátkozni.
2019. szept. 2. 21:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Milyen szórakozóhelyekre gondoltál és hol?
2019. szept. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Aha... aztán a szórakozóhelyeken meg mindenféle zugkocsmában aztán lehet barátokat találni, meg érdekes embereket megismerni. :DDD
2019. szept. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Őszintén: Aki ilyen hülye a világhoz (jelen esetben világ alatt az interperszonális kapcsolatokat értem), az meg is érdemli hogy egyedül maradjon.


Azért az már magas (mély?) szintje az alulszocializáltságnak, ha ilyen debil kérdés felmerül valakiben.


Tehát, most komolyan. Van olyan felnőtt humanoid ezen a bolygón, aki egy bármilyen stílusú kocsmába/bárba full egyedül megy el barátkeresőzni?


Ez van, lecsúsztál a barátokról, és most egyedül vagy. Valszeg az élet többi területén is ilyen szatyorban aranyhal féle muja kiscsaj vagy, és elhalasztottad a lehetőségét a tartós barátságok kialakításának.


Úgy kell neked.

2019. szept. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Le lehet pontozni, de attól még lámaság ilyet kérdezni.


Vagy aki lepontozott, az mesélje már el, hogy néz ki pl két 27 éves felnőtt (akár azonos akár ellenkező nemű) személy összebarátkozása kocsmában?


Volt hogy tök random arcokkal beszélgetésbe elegyedtem már kocsmázáskor, meg olyan is hogy csak úgy egy negyedik valaki beszállt a három fős iszogatásba, és elhívott csocsózni minket, de ebből nem lett semmi sem.

2019. szept. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!