Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kell ismerkedni és...

Hogyan kell ismerkedni és csajozni?

Figyelt kérdés

Meg csak 21vagyok.

Sajnos túl vagyok 2,5ves kapcsolaton. Amiből úgy jöttem ki hogy a szemembe vágta a lány hogy gyenge vagyok hozzá és egy senki vagyok még szexre sem kelettem.egyebkent is nagyon törékeny és hatalmas szívű . A baj az hogy az önbecsülés romokban önbizalmam egy csepp sincs.

Szégyenlem ezt meg írásban is megfogalmazni de elfelejtettem hogyan kell oda menni egy lányhoz

Vagy hogyan működik ez mondjuk írásban vagy eppen személyesen?


2020. jan. 5. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem úgy mész oda, hogy szia tetszel járjunk. Hanem beszélgess. Csak úgy, bármiről. Aztán kialakul, vagy nem.
2020. jan. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Kialakult szituáció: pl a lány az utcán sétál a másik oldalon te pedig várod a buszt. (Sose hazudj mert nem érdemlik meg)

Te fogod magad és odamész, megszólítod.

Nem így:

-Szia

-Szia

"Síri csend"

Ez nagyon gáz, mert az első benyomásod olyan, mint egy fáé.


Szóval. (Én így csinálnám)

-Szia, tudnál tanácsolni/ nincs ötleted melyik étterembe érdemes menni?

-Szia, de azt mondják ez és az nem rossz/ én nemrég voltam a barátaimmal itt és ott egész jó.

-de én elég válogatós vagyok. (Itt mondasz egy konkrét kaját amit szeretsz és ennél.)

-Fú hát azt nem tudom hol lehet/ a közeli ittottamott egész finomra csinálják.

-A környéken laksz?

-Igen, miért?

-Arra gondoltam, ha lennél olyan kedves és megmutatnád ezt a helyet meghívnálak egy ebédre.

-Nem is tudom (ha nincs barátja!)/ talán máskor (lehet hogy van neki)/ nem lehet sajnos mert most sietek (és itt ha nincs egy "DE" akkor tuti van neki)/ Lehet róla szó (nyert ügyed van).


Szóval el kell kezdeni és a többi jön. Nem vagyok nagy csajozós mert nem, de van tököm megszólítani egy lányt...

2020. jan. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úgy szoktam, hogy tetszőleges lányhoz oda megyek és megkérdezem, hogy a rongyomnak kloroform szaga van e. Ennyi.
2020. jan. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!