Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ki mit gondol arról, hogy...

Ki mit gondol arról, hogy kitörhet a 3. világháború?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok ki mit gondol erről az egészről?Ki hiszi el!az érveljen légyszi,hogy miért történhet.Aki nem hiszi azt is mondja/írja le miert gondolja ki.Melyik országok vannak/lennének veszélybe?
2020. jan. 6. 20:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

Az USA majdnem minden ország szuverenitásába beleszolt már, szóval akkora újdonság nem történt most sem.

Ha meg igen, akkor úgyis Irán területén zajlik majd le minden, nekik meg nincsenek nukleáris fegyvereik.

2020. jan. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
Először is már kitört, csak ebben nem tankok vannak, hanem informatika, és tudatos nép butítás, megvezetés. Magyarországon nem úgy fogsz meghalni, h lelőnek egy rakétával. De abban biztos lehetsz, h nem vagy biztonságban most sem.
2020. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell minden nap kiìrnod, csak megerősìtést akarsz mert ezelőtt mindenki megmondta hogy hulyeség és hátha most másképp lesz
2020. jan. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Árfolyam manipuláció az egész
2020. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2020. jan. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Milyen világháború? Egy háború Irán ellen nem lesz világháború. Egy unalmas háború lesz, ahol az irániaknak semmi esélyük nincs. De lehet, hogy nem lesz semmi és beledöglünk az unalomba.
2020. jan. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 george1113 ***** válasza:
21%
Én amondó vagyok, hogy egy emberi élet sose játék. Főleg olyan térségben, ahol örömmel halnak meg a hitért. Ezek az iszlám valàsú emberek, így arra törekednek higy kiirtsanak minden hitetlent, szoval csak idő kérdése mikor lessz nekik hogy bevessék. Szerintem az USA ezért van rájuk szállva! Ha az iszlám kezébe kerül az atom a bolygótak annyi! Ők örömmel mennek allahoz. Szerintem amerika ezt akarja megakadájozni,öés ha ez egy világháború kerül, akkor is meg fogja. Szóval igen, simán kitörhet egy 3-ik világháború. Akik nem ezt mondják, azok nem ebbe a világban élnek, vagy nem veszik komolyan, pedig észre vehetetnék, hogy szerte a világon mennyi hitetlent ölt meg a kölel kelet. És még ezek után is csukva a szemük. Donald Trumpnak se sok a veszíteni valója! Túl öreg, nem él sokáig, nem fiatal! Nincs veszíteni valója. A közel keletnek sincs. Csak a civil néeknek, ők meg ugye nem tudnák ezt az iszlám atomtámadást levédeni. De valakinek meg kell tennie. És ha ehhez egy világmlretű hadsereg kell, simán behívják a civilieket. És pont. Logikus elgondolat. Kitörhet bármikor egy következő globális háború!
2020. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nagyhatalmak nélkül nem lesz III. VH és a nagyhatalmak egymással legsúlyosabb esetben is max proxy háborúkon keresztül harcolnak.

Ha Irán fenyegetést jelentene Amerika számára, akkor pikk-pakk porig rombolnák őket.

2020. jan. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

Elvileg a közel-keleti országokat éppen azért kell állandóan háborúba taszitani, hogy a világ megússza a III. világháborút. Igy virágzik a fegyveripar, van dolga a katonáknak, mozog a gazdaság, miözben csak a közel-keleten szivnak a szerencsétlenek.


Amerika hozta létre az iszlm államot is mesterségesen, Iránt 1 éve b@.szogatja, először a félresikerült repülős anyahajós történettel, azóta meg még kétszer, és olyan átlátszóan, hogy már leplezni se próbálja. Sose hittem az összeseküvés-elméletekben, de mostanra nem lennék meglepve, ha 2001/9/11 is amerikai megrendelésre történt volna.

Aljas, szemét provokátor ország, úgy játszadozik a világgal, mintha az övé lenne.

2020. jan. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 george1113 ***** válasza:
91%
Mi az hogy nem lesz világháború. Csak mert fejlett a világ, nem jeleni azt hogy ne legyen valós világméretű harc. Az 1930-as évek körük kigondolta volna. Atom miatt bármikor kitörhet, hogy megállítsák. És ezt nem atommal teszi az Usa, hanem rakétával, fegyverekkel, nekik se lenne jó ha eltalálnának egy reaktort. Egyszer elszakad a cérna.
2020. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!