Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen az élet Egerben?

Milyen az élet Egerben?

Figyelt kérdés

Vannak szórakozásra, ismerkedésre alkalmas helyek?

Szórakozóhelyek, éttermek, bárok,stb...

Mi a legnépszerűbb, ahová fiatalok járnak? 20-30 év közötti emberek.

Van itt egri lakos, aki szívesen beszélgetne?



2020. jan. 8. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel magas idegenforgalom, egyetemváros is, ezért minden adott amit írtál. Éttermek kiválóak, beülős, beszélgetős bár, kocsma sok van különböző minőségben, árban. Kedd, szerda, pénteken sokan vannak ezeken a helyeken. Konkrét szórakozóhelyek nem tudom milyenek, mert nem járok, de van egy pár.
2020. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Az első jókat írt, kiegészíteném: Szórakozó helyből elég kevés van, ha úgy nézzük, hogy tényleges szórakozó hely akkor kb. 2 és fél:

Liget: Oda a nagyon fiatalok járnak, lehet élvezni, de nem a legjobb

BRDWY: Ez már egy kulturáltabb hely, ide már idősebbek is járnak

URÁNIA: Ez nagy ritkán van csak nyitva a vénszar belvárosi lakosok miatt, pedig hangulatos.

2020. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az információkat.

Azt megkérdezhetem, hogy hová érdemes költözni?

Van a városnak hasonló része, mint Pl. Rózsadomb? Utca neveket írjátok, légyszíves.

2020. jan. 8. 17:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a belváros külső részén lakom, szerintem elég jó. A többi részre őszintén szólva nem igazán járok, úgyhogy nem tudom.
2020. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!
2020. jan. 8. 19:46
 6/7 anonim ***** válasza:
A Felsővárost ajánlanám. Eléggé kint van a belvárostól, de busszal be lehet menni simán. Közel van minden, tesco, lidl
2020. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én odajárok gimibe már 3 éve és fantasztikus. Gárdonyis vagyok a sulihoz pedig minden közel van. Szórakozóhelyek abszolút vannak az én korosztályom a broadway-be jár. Nagyon szeretem a várost, esélyesnek tartom hogy gimi és egyetem után ide költözzek. Nagyon tiszta, vannak társasági programok, de csendesebb dolgok is. Viszont a nagybuszmegálló és a sétáló utca környékén elég sok a cigiző, piás csoportok vannak. Ha van kérdésed írj nyugodtan :)

17/L

2020. ápr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!