Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Használja innen valaki az...

Használja innen valaki az ablo alkalmazást?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak tanulmányoztam, de a vélemények alapján nem utazhatsz oda ahova csak akarsz csak zsetonért vagy miért. Oké ez a valóságban alap, hogy fizetsz a közlekedésért, de egy ilyen alkalmazásnál lehetnének lojálisabbak és kreatívabbak is, mert amúgy első látásra szimpatikus volt az alkalmazás, mert már évek óta keresgélek olyan közösségi oldalt, ahol nem csapnak be, nem támadnak le harmadik kézzel,vagy szexfüggőséggel, vagy nem kamu akivel cimbizek és stb.


Szóval nagy többség azt mondta arabokat dobott random neki a gép.


És ha sokkal nem beszélsz kitilt egy időre. Ez is milyen már, oké, hogy így próbálják csökkenteni a trollkodókat, de ez nem útja ennek, ez így nem demokrácia, akkor legalább szabadon utazhatna az ember, pláne oda ahova szeretne és akivel szeretne chatelni csak. A beszélgetés minőségét nem a mennyisége határozza meg, hanem hogy élvezed a chatpartnerrel való beszélgetést, mert ő is és te is nagyon szimpatikusak vagytok egymásnak nem csak chat hanem kép vagy videóchat alapján.


Pl. aki nyelvet tanul, az most chateljen olyannal akinek nevetséges az adott nyelvi készsége, vagy több a hibája vagy nagyon nem szimpatikus? Azzal csak megutálja a nyelvet nem?


Vagy ha engem nem érdekel az arab, indiai, afrikai, és nekem vannak kedvenc országaim, és az ő kultúrájuk érdekel, és velük szeretnék cimbizni, akkor milyen alapon kényszerítenének olyanokra akikkel én nem akarok barátkozni. Ennek amúgy van veszélye is, tudnék többet is írni, de nem szeretnék inkább. Vagy olyannal minek chateljen az ember aki nem szimpi, én sem várom el a másiktól hogy örömittasan chateljen velem, ha unszimpatikus vagyok neki.


Így csak az idejüket vesztegetik az embereknek.


Én nem regisztráltam a vélemények alapján, minek? Hogy rám kényszerítsenek olyanokat akikkel én nem akarok chatelni vagy nem szimpik?

2020. jan. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!

Alap hogy ha valaki nyelvet tanul, csak anyanyelvivel szeretne chatelni, és olyannal aki szimpi, mert a nyelvtanulas melletti motiváció, hogy baráti kapcsolatokat is építsen, mert ha olyat kényszerítenek rá, akivel nem akar chatelni, és nem anyanyelvi, úgy csak hibásan tanulja meg a nyelvet, és később üzleti életben necc a beszéd megjelenése, mert nem lesz tisztában az adott kultúra szokasaival.

2020. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én használom bár mostanában nem sokat chatelek rajta.

Az hogy sok arabbal enged beszélni az igaz nekem a beszélgető partnereim több mint 80 százaléka arab vagy indiai volt.

És tényleg nem választható meg kivel beszélsz de én erre eleinte nem jöttem rá úgyhogy nem zavart. Én imádom

2020. jún. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Véleményem szerint arabokat dobbe de én első nap már letöröltem .
2021. máj. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!