Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Étterem-tulajdonosok, használj...

Étterem-tulajdonosok, használja még valaki a "Vendéglátó 2. 0" nevű rendelés-nyilvántartó alkalmazást Windows XP-n?

Figyelt kérdés
Nem hajlandó elindulni, valamilyen beállítófájlt hiányol, de nem írja ki, hogy pontosan mit. Tud valaki segíteni?
2018. nov. 18. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az, amit az Enterprise Systems készített?
2018. nov. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A legbiztosabb lenne a fejlesztőkkel felvenni a kapcsolatot...


Keressünk rá:

[link]

első találat:

"A hazai piac egy igen csak említésre méltó terméke az Enterprise System termékcsalád Vendéglátó 2.0 szoftvere ( [link] ), amely azon túl, hogy teljes körű szolgáltatás körrel rendelkezik, még a szoftver bérlését is lehetővé teszi alkalmakra. "

[link]


Nos az oldal már nem él, de további keresés:

[link]

első találat:

"Az Enterprise System, azzal a nem titkolt szándékkal jött létre, hogy segítse a vendéglátásban és kereskedelemben dolgozók munkáját..."

[link]


a Kapcsolat menüpontban már más cég szerepel:

[link]

vedd fel velük a kapcsolatot, hátha adnak még rá terméktámogatást.

2018. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1: Igen

#2: Nagyon köszönöm. Az első pár kört lefutottam, aztán feladtam. Érdekes, pont egy gödöllői étteremről van szó.

2018. nov. 19. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!