Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti szoktatok egymás után inni?

Ti szoktatok egymás után inni?

Figyelt kérdés
Milyen kapcsolatban vagytok az illetővel? Meg szoktátok törölni előtte a palack száját? Esetleg élvezitek is a más után ivást?

2020. jan. 12. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Nem. Azért nem iszok korsóból sem sört. Étteremben is üvegből iszom, nem érdekel ha bunkónak néznek. A rövidet ha iszok azt sajna muszáj pohárból.
2020. jan. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bárki után, aki ápolt, nem beteg. Persze, nem keresem az alkalmat, meg nem élvezem, de nem okoz gondot. Vagy pl. elmegyünk valahova társasággal, akkor simán megkóstoljuk egymás italát.
2020. jan. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha muszàj
2020. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Családtagok után ha nem betegek..a pulcsi ujjával való palackszáj tisztítás meg nem éppen antibakteriális hatásu. A bajt amúgyis inkább az italba belekerült nyálas cucc okozhatja. Régen padtársammal is ittunk egymáséból. Sose volt baj belőle, de van aki érzékenyebb
2020. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Nem lesz bajod tőle, hacsak a másik nem beteg, de mégis ódzkodom tőle. Biztosan én vagyok finnyás, de annyira nem szeretem a többi ember nyálát, hogy azt is rühellem, amikor találkozáskor meg búcsúzáskor végig kell puszilgatni az embereket.
2020. jan. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A párom után iszok, más után nem. Egyszerűen érzékeny a szám, rögtön aftás leszek, ha valami kis apró bacival is találkozom, így inkább nem.
2020. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is csak a párom után vagyok képes inni.
2020. jan. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is bárki után iszom, elég erős immunrendszerem van, plusz nem undorodok tőle de mégis két évben egyszet ha kijön a számon valami cucc akkor általábsn nem iszom senki előtt nehogy megbetegítsek másokat.
2020. jan. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül a párom után tudnám elképzelni, hogy minden gond nélkül egyek vagy igyak.

Barátok után nagyon ritkán szoktam, csak ha nagyon meg akarom kóstolni pl. az itókájukat, de közülük is csak az után tudok nyugodt szívvel inni, aki ápolt és nem szokott büdös lenni a szája.

Családtagok után akkor se innék, ha fizetnének érte, mert a családban rajtam kívül mindenkinek rohad a pofája és fogat is csak akkor mosnak, ha nagyon muszáj, mert találkoznak valakivel és tettetni kell előttük, hogy igényesek magukra.

2020. jan. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!