Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tudnatok irni nekem olyan...

Tudnatok irni nekem olyan ital parositasokat irni amiket nem jo egymas utan/egymassal inni? Nem olyan ertelemben, hogy nem finom, hanem, hogy rosszul leszel tole. (A borra sorrol mar tudok. )

Figyelt kérdés
2016. dec. 30. 11:05
 1/2 Phoney ***** válasza:

Nyugodtan lehet borra sört inni, ha ésszel csinálod. Arra kell vigyázni, hogy ha szénsavmentes valamivel (bor, tömény) öntötted tele a gyomrodat, akkor ne igyál rá szénsavast, mert attól hirtelen mind lezúg a belekbe és nagyon sok alkohol fog egyszerre felszívódni.


A keverés másik fontos szabálya, hogy ha egyfélét iszol, akkor jobban érzed, hogy mikor lesz sok, ha viszont többfélét, akkor szinte bármennyi és bármilyen gyakorisággal jólesik. Ha beüt a „ezt is igyunk, azt is igyunk”, akkor az ember lazán bever 5-10 percenként egy újabb pohárral. Az édes italnál szintén kevésbé érzed, hogy sok lesz.


Egyébként viszont kábé mindent lehet keverni, kivéve olyanokat, amik esetleg hasmenést okozhatnak, mondjuk bor és tejszínlikőr.

2016. dec. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én elég sok mindent össze piáztam az évek alatt, egy valamit viszont megtanultam: érdemes csak egyfélét inni mert abból csak "kisebb baj" lehet.

mert ha mondjuk sörözöl, közben tolod a feleseket akkor mire észbe kapsz már hulla részeg leszel.

2016. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!