Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Más vidèki falvakban is...

Más vidèki falvakban is ilyenek az 50-es 60-as fèrfiak?

Figyelt kérdés

A faluban ahol lakom a fent említett korosztály lenèzi ès emberszámba sem veszi az olyan fiatal fèrfiakat akik egyáltalán nem vagy csak nagyon kis mennyisègű alkoholt isznak. Szerintük az ilyenek ( mint pl èn aki mèg èletèben sem ivott alkoholt 30 èves lètemre ) nem vehetők ember vagyis fèrfi számba. Szószerint lenèznek ès ha találnak alkalmat gúnyolódnak.


Hogyan törhetnèm le az ilyenek szarvát? Próbáltam már visszaszólni is ès azt is mint ha meg sem hallanám, de semmi eredmènye. Ha meg csúnyább hangnemben hasonlóan lekezelően szólok vissza valami sèrtőt akkor meg nekemtámadnak szóban mások is hogy mit kèpzelek èn hogy beszèlhetek egy időssebbel így? Meg hasonlók.



2020. jan. 18. 16:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Mindenhol megvannak a kocsmatöltelékek. Komolyan az ilyenek véleménye zavar? És főleg 30 évesen?
2020. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Ne àlltalánosíts! Nem csak a vidéki falvakban vannak ilyen emberek!

Mindenhol vannak ikyen emberek, csak a falvakban kevesebb az ember, könnyebb belebotlani az alkoholistákba!

2020. jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Én meg egyetemet végzett nő vagyok. A szemükben egy senki, mert még nem szültem tele a falut.

Ne foglalkozz velük. Irigyek és szánalmas az életük.

2020. jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
81%

Könnyű tanácsolni, nehezebb betartani, de ne törődj velük. Ne járj a kocsma környékére, de ha máshol találkozol velük, ereszd el a füled mellett a megjegyzéseiket. A Te gondolkodásmódod a helyes. (Ezt annak dacára mondom, hogy én mértékkel iszok alkoholt, de ezen a világon még senki sem látott részegen.)

Apád nem tudna szólni a gúnyolódóknak?

Mi lenne, ha elköltöznél? Nem megoldható?

2020. jan. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok elköltözni, apámról kisgyerek korom óta nem tudok semmit.
2020. jan. 18. 17:16
 6/14 anonymousreview60 ***** válasza:
84%
Dolgozz, és szerezz nagyobb kocsit, szebb nőt, mint nekik volt legénykorukban. Ennél jobban nem tudsz a lelkükbe gázolni.
2020. jan. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem kell a szarvukat letörni, mert a májuk úgyis hamarosan alkoholban oldódik. Azt szeretnék, hogy te se lehess különb náluk - csakhogy ezt nem ők döntik el, hanem te, igaz?


Egy férfi nem attól férfi, hogy hány cm-s a farka, mennyi iszik százon és hányszor verte meg az asszonyt. Vagy arrafelé még mindig az etalon?

2020. jan. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A falvakban szenvedes az elet a sok hulyetol. Meg jo,h Budapesten ilyen nincs. El kellene koltoznod onnan mindenaron.
2020. jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Igen éljen mind a 10 millió ember Budapesten mert ott nincsenek alkoholisták, nincsenek hajléktalanok, ingyen van az albérlet és mindenki 1 milliót keres. Ja és a 300 forintos extracsípős gyros nem fosat..

Komolyan gondoljátok azt hogy mindenre az a megoldás hogy "Ha beszólt egy alkoholista akkor költözz Budapestre"?

2020. jan. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

amióta itt vannak a kutyaevő kínaiak, nyomják felfele az ingatlanárakat gőzerővel.

Na ezért nem megyünk mi Bp-re.

Pedig ott születtem, éltem 27 évig.

2020. jan. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!