Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért dudálnak a kocsijukkal...

Miért dudálnak a kocsijukkal a férfiak a nők után? Miért jó ez?

Figyelt kérdés

Egy ideje jobban odafigyelek magamra, próbálok elégszségesebben élni és szerintem ez meg is látszik. Amióta elkezdtem ezt a fajta "megújulást" (fogytam, vettem új ruhákat, megcsináltattam a hajam, vettem minőségi sminket, megnéztem hogy kell okosan használni, rendbe raktam a bőröm) őszintén lettem a külsőmmel



De mostanában ha kint vagyok szinte mindem alkalommal rám dudálnak a kocsikból, leginkább buszmegállókban. Először nem annyira zavart, mivel még sosem kaptam ilyesfajta figyelmet, meglepődtem, majd elkönyveltem, hogy biztos jól nézhettem ki az illető szemében,egyszeri alkalom volt, oké.

De ahogy rendszeressé vált, már az idegeimre megy, ott tartok hogy igyekszem már bőbb ruhákban járni, mert zavar az ilyesfajta figyelem.


Nem tudom miért jó ez... Miért csinálják ezt? Mármint értem, hogy a tetszésüket nyilvánítják ki, de miért így ? Mit gondolnak kinek jó ez?



2019. jún. 26. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Parasztok, ezzel azt fejezik ki, hogy jól meg--nak.
2019. jún. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Nagy.bettike21 ***** válasza:
27%

Ha a bokok bezsebelese miatt jottel, itt van: szep vagy okos vagy csinos vagy

Remelem nyugodtan tudsz innentol kezdve aludni

2019. jún. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
A nők hatalmas problémái...
2019. jún. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
miért mit vártál? kocsi nélkül dudáljanak?
2019. jún. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Akassz egy táblát a nyakadba, hogy utálod a férfiakat, és csak nőktől vársz bókokat.

De ha nem is öltözz tipikusan femináci öltözékbe:

Rövid piros haj, vicsorogj hozzá, és mutogass lóf..okat.

2019. jún. 27. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
A sminktől meg az új ruhától nem leszel szebb, gondolom kicsit kvásabbra fogtad a dolgot, ez tetszik most a férfiaknak.
2019. jún. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Szerintem teljesen normális ruhákbsn járok ..

Múltkor hosszú farmerben és kivágatlan pólóban voltam.

Amúgy a smink sokat tud dobni az emberen, de nem ezért írtam ki a kérdést..

A kérdés csupán a férfiak viselkedésére vonatkozott, a "kis átalakulásom"-at csak azért tettem hozzá, hogy lássátok eddig semmi ilyesmivel nem volt dolgom.. mert a nagyon szép nők biztos megszokták már..

2019. jún. 27. 09:28
 8/11 Godó Nándor válasza:
Nem csak a kocsiukkal dudálnak, faterom (egyedülálló) ha gyalog van akkor nem dudál hanem ha meglát egy nőt ami bejön neki akkor elkezd énekelni hangosan és kérdezgeti, miért nem voltam még nővel 26 évesen
2019. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
Örülj neki, hogy tetszel nekik, érezd jól magad. Én hiába vettem új kabátot, ugyanúgy csúnyán néztek rám az emberek utána is...
2019. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát bazze ha 40 fokban kabátban jársz akkor ne csodálkozz...
2019. jún. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!